Selülitli olmanın güzel yanları evet evet yanlış duymadınız güzel dedik:)

M

Misafir

Forum Okuru
Selülitli olmanın güzel yanları evet evet yanlış duymadınız güzel dedik:)
selülit nedenleri sebepleri tedavisi sorunu çözümü burada arkadaşlar. Selülit sorunu dünya üzerindeki bir çok kadının kabusu halini almıştır. Meleklermekani.com olarak, selülit nedenleri konularımıza ve bu nedenlerden sonrada ortadan kaldırmak için Selülit Tedavisi konularına yer verdik zaman zaman... Maliyetini de düşünerek, bitkisel selülit tedavisi yöntemleri önerilerinide, selülit sorunu yaşayan Melek'lerimiz ve aynı soruna sahip olan misafirlerimiz için paylaşıma sunmuştuk. Şimdi ise yine güzelliğe dair konularımıza ara vermiyor ve güzellik gündemini takip edip, araştırıyor ve sizleri bu konuda önerilerimizle güzelleştirmeye çalışıyor ve de selülitli olmanın güzel yanlarını açıklıyoruz ki, selülitlerinizle barışın, selülitleriniz sizi üzmesin :D Kısacası; güzelleştirirken, sizlerin ruh halinizide düşünüyoruz Melek'ler. Buda bizim yani Meleklermekani.com'un farkı diyoruz! :kedi:84d88beb6ce85b.jpgVücudunuzda ve özellikle bacaklarınızdaki portakal görünümlü bölgelerden çekinebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kendinize küsüp sahile gitmekten utanabilirsiniz. Ancak önce haberimize kulak verin. Çünkü selülitle ilgili hayatınızda duyduğunuz en güzel bilgileri okumak üzeresiniz.

Science araştırma dergisinde yayınlanan bir habere göre Amerikalı araştırmacılar selülitli kadınların daha zeki olduğunu savunuyor.

SELÜLİTİ OLUŞTURAN YAĞLAR, BEYNİ ÇALIŞTIRAN YAĞ ASİTLERİNİN KAYNAĞI
Bilim adamlarına göre selüliti meydana getiren yağ hücreleri, beyindeki aktif çalışmayı tetikleyen yağ asitlerini temin ediyor. Bu yağ asitleri özellikle beynin merkezinde bulunan gri maddeyi güçlendiriyor.

Ayrıca uzmanlar selüliti bir dezavantaj görmenin yanlış olduğuna da dikkat çekiyor. Çünkü selülit kadın hormonlarının üretiminin normal olduğunu ve sağlıklı çocuklar dünyaya getirileceğini haber veriyor.
 

Benzer İçerikler

Üst