Selülitten Kurtulmanın Yeni Yolu: Texenergy

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selülitten Kurtulmanın Yeni Yolu: Texenergy
texenergy korse texenergy mikrofiber korse yüksek belli
Selülitten Kurtulmanın Yeni Yolu: Texenergy


texenergy.jpg
Metallerin vücudun hasta bölgelerine uygulanmasıyla hastalıkların tedavi edilmesini amaçlayan Metal Terapi, Texenergy markasının iki yeni ürünü “Texenergycell Sağlıklı Yaşam Korsesi” ve “Texenergydol Etkili Ağrı Giderici”de hayat buldu. Bakır, çinko ve silis ipliklerinin yumuşak mikrofiber ile örüldüğü Texenergy kumaşından yapılan bu korseler, giyildiği andan itibaren vücut ile etkileşime geçerek, yapısında bulunan metallerin geliştirdiği pozitif enerjiyi vücuda taşıyor. Cilt nemi ve pH’ı ile etkileşime giren Texenergy kumaşı, kendi kendini düzenleyen elektro manyetik alanı uyaran minimal bir akım üretiyor. Bu kumaş ile yaratılan elektro manyetik alan, “ağrıları giderme”, “hücreleri uyarma” ve “kan dolaşımını düzenlemede” aktif rol oynuyor. Texenergy kumaşı, Eski Mısır Uygarlığı ve piramitlerle ilgili araştırmalarını ve metal terapi uzmanlığını, tekstil uzmanlığı ile birleştiren İtalyan Giorgio Botturi tarafından yaratıldı. Botturi’nin bu buluşu, toplam 54 ülkede uluslararası sertifika ile tanınmış 1. sınıf bir tıbbi üründür. Texenergy, bu ay sonu itibariyle Türkiye’de de satışa sunulacak.

Selülit için Texenergycell

Texenegry’nin selülitleri tedavi eden Texenergycell Sağlıklı Yaşam Korsesi;

  • Dokulara yerleşmiş yağların erimesini ve selülit görünümünün azalmasını sağlar. Selülitlerin yeniden oluşumunu da engelleyen TexenergyCell’in anti-selülit etkisi klinik testlerde kanıtlanmıştır.
  • Gerekli bölgelere uyguladığı mikro-masaj etkisi sayesinde kan dolaşımını düzenleyip damarlardaki mikro dolaşımı hızlandırır. Böylece, vücuttaki sıvının atılmasını kolaylaştıran bir akım yaratır.
  • Korsenin yapısında kullanılan silis, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırarak, estetik bir görünüme kavuşulmasını sağlar.
  • Düz karın ve biçimli kalça oluşumuna yardımcı olur.
Tamamen dikişsiz yapısıyla kullanım rahatlığı sağlayan TexeneryCell, nefes alan mikrofiber dokulu dış yüzeyi sayesinde de kolaylıkla giyilebiliyor ve dışardan belli olmuyor. 6 hafta boyunca günde en az 8 saat kullanımı tavsiye edilen TexenergyCell’in yüksek bel ve normal bel başta olmak üzere 6 farklı çeşidi bulunuyor.
Ağrı giderici Texenergydol

Texenergydol Etkili Ağrı Giderici;

  • Ağrı veren her türlü patolojik hastalıkta,
  • Yerleşmiş ödemlerde,
  • İltihaplı eklem rahatsızlıkları tedavisinde,
  • Eklem fonksiyonlarının tekrar kazanılmasında,
  • Ağrı semptomunu azaltmada ve geçirmede etkili, uzun süreli sonuçlar alınmasını sağlar.
Etkili sonuç için 2 hafta boyunca günde en az 8 saat kullanımı tavsiye edilen Texenergydol metal terapi ürünlerinin çeşitleri şu şekilde:

Karınlı Boxer Korse-Karınlı Şort Korse: Siyatik sinir boyunca ağrı, kuyruk sokumu ağrısı, bel bölgesi kireçlenmesi, kas yorgunlukları ve kaslarla ilgili zorlanmalarda, ağrı veren patolojik hastalıkların tedavisine yardımcı olarak kullanılır.

Lomber-Karın Kemeri: Siyatik sinir boyunca ağrı, kuyruk sokumu ağrısı, bel bölgesi kireçlenmesi ve kaslarla ilgili zorlanmalarda kullanılması tavsiye edilen çok yumuşak ve elastik bir sargıdır.

Sırt Destekli Omuzluk:
Duruşu düzeltmede etkilidir. Boyun kireçlenmesi, eklemlerin arasındaki küçük boşlukların ve eklem çevresi iltihaplanmalarının tedavisinde kullanılması tavsiye edilir. Özel örgü sistemi sayesinde vücudu tam olarak sarar ve mükemmel uyum sağlar.

Dirseklik: Anatomik şekli eklemlerin hareket etmesine imkan sağlar. Üst kol kemiğinin alt uçlarının ve üst kol kemiğinin alt uçları kondiller arasındaki bölgenin iltihaplanması tedavilerinde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Dizlik:
Kasların kemiğe yapıştığı, kiriş denilen tendonların iltihaplanması tedavilerinde, kireçlenme ve ameliyat sonrası eklem hareketlerinin tekrar kazanılmasında, burkulmaların (eklemi hareketsiz hale getirmeden) tedavisinde kullanılır.
Ayak Bileği Sargısı: Kasların kemiğe yapıştığı, kiriş denilen tendonların iltihaplanması tedavilerinde, kireçlenme ve ameliyat sonrası eklem hareketlerinin tekrar kazanılmasında ve burkulmalarda (eklemi hareketsiz hale getirmeden) tedavi amaçlı kullanılır.

Kas Isıtıcı: Kas krampları, zorlanmaları ve yorgunluklarında kullanılması tavsiye edilir.

Eldiven:
Dokunmadan kaynaklanan deri enflamasyonu, eklem enflamasyonu ve kireçlenme tedavilerinde kullanılır.

Bileklik:
Burkulma, ve kireçlenme tedavisinde kullanılması tavsiye edilir.

Elastik Sargı Seti:
Ağrı veren patolojik hastalıkların tedavisinde kullanılması tavsiye edilir.

Suba-Ayak Koruyucu:
Deri kızarıklıklarını, romatizma ağrılarını, mantar oluşumunu ve kötü kokuları önler. Özellikle sporcular için idealdir. Normal çorapların altında da giyilebilir. Ayağı kışın sıcak, yazın serin tutar.

Dizaltı Çorap: Yumuşak yapısıyla sıkmadan sarar. Kas krampları ve yorgunluklarının, romatizmanın, bacaklardaki şişkinlik ve ağırlık hislerinin, yerleşmiş ödemlerin tedavisinde kullanılır. Bacakları yazın serin, kışın sıcak tutarak ısı düzenleyici görevi görür.

*Metal Terapi nedir?
Tüm canlılar, yeryüzünün manyetik alanı içinde yaşar ve her canlı, kendi elektro-manyetik alanına sahiptir. Elektro-manyetik güçler, hücre aktivitesini ve vücut yapısını dengeli hale getirerek genel sağlığa katkıda bulunur. Bu teoriye göre bazı patolojiler, düzgün bir manyetik alanın uygulanması ile tedavi edilebilir. Metal Terapi de, metallerin vücudun tedavi edilecek bölgelerine uygulanmasıyla hastalığın tedavi edilmesini öngörür.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Misafir
M
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
18K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
*MeleK*
*MeleK*
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
770
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
927
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst