gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sembollerin anlamı ne

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    bana bunu küçükken bir kadın vermişti tanımıyorum kadını yolda giderken verdi sadece bunu biliyorum bende bunu annemin çeyiz sandığına koymuştum geçenlerde annem bakmak için açtığında görüp aldım tabi küçükken merak etmedim ama bu küpün etrafındaki bu sembollarin anlamını çok merak ediyorum bilen varsa lütfen cevap yazsın.

Ekli Dosyalar:

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bende cok merak ettim o_O

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    birde bana sor meraktan öleceğim bakmadığım site kalmadı ama yinede bir sonuç yok.
    asıl sorun ben onca sene o taşı orada nasıl unuttum.

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    cevap bekliyorum lütfen...

sembollerin anlamı ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlının armasının üstündeki sembollerin anlamı!

osmanlının armasının üstündeki sembollerin anlamı!

osmanlı dövmeleri arapça dövmeler ve anlamları sembollerin anlamı üç hilal dövmeleri osmanlının sembolü Osmanlı armasının üzerindeki sembolleri en tepeden başlayarak şöyle sıralayabiliriz: En tepede bir güneş şekli ve onu çevreleyen güneş ışıkları vardır. Güneş şeklinin ortasında armanın ait olduğu dönemin hükümdarlarının tuğrası yer almakta. Onun altındaki yukarıya açık hilalin üzerinde...
  2. pi sayısının anlamı nedir

pi sayısının anlamı nedir

Yardımcı olursanız çokk sewinirim :D
  3. miraç ne anlama geliyor

miraç ne anlama geliyor

Merhaba.Peygamber Efendimizin miraca çıktığı Miraç kandilini her sene dualarla yad ediyoruz. Yalnız burada miraç tam olarak ne demek ? Gökyüzü mü ? Cevap için teşekkürler...
  4. Feyruz Ne Anlama Geliyor?

Feyruz Ne Anlama Geliyor?

bu konu feyruz kelimesinin anlamına yer vermektedir. Yakın bir zaman da ekranlara yepyeni bir dizi daha geliyor. Büyük bir olasılıkla başrollerini Hazal Kaya ve Murat Yıldırım'ın oynayacağı söylenen dizisinin ismi Feyruz olarak belirlendi. Daha şimdiden Feyruz ismi oldukça merak uyandırmaya başladı. Birçok kişinin anlamını merak ettiği Feyruz kelimesini sizler için araştırdık. Bakın Feyruz...
  5. Maskülenin Anlamı Nedir?

Maskülenin Anlamı Nedir?

maskülen ne demek maskülenin anlamı ne maskülen anlamı Sevgili melekler, moda dergilerinde sık sık okuduğunuz, moda programlarında duyduğunuz maskülen terimi ne anlama geliyor, merak ediyor musunuz? Hemen söyleyelim, maskülen kelimesi Fransızca kökenli bir kelimedir. Fransızca'da masculin diye geçmektedir ve anlamı "Erkek" demektir. Fakat Maskülen kelimesi birde moda terimi olarak...

Sayfayı Paylaş