Şems arslan maya maskesi ile 5 yaş gençleşin

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Şems arslan maya maskesi ile 5 yaş gençleşin
Şems Arslan maya maskesi maya maskesi tarifi ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

MAYANIN CİLDE FAYDASI NEDİR?


Her evde bulunan mayanın cilde faydalarını biliyor musunuz? Özellikle kuru ciltlere çok iyi geliyor. Kuru ve pul pul dökülen bir cildiniz varsa maya maskesini siz de yapabilirsiniz. Aynı zamanda kuru ciltler için nem sağlayan daha sıkılaştırıcı olarak görev yapıyor maya. Yine yağlı ciltler için de çok faydalı maya. Yağlanmanın önüne geçerek sivilce ve siyah noktalarla savaşır ve cildi yenileyip tazeler. Hem kuru cilt hem yağlı ciltlere uygulanabilecek harika bir maske maya maskesi. Kimya mühendisi olan ve dünyaca herkesin tanıdığı maskeleri ile ün yapmış Şems Arslan maya maskesi tarifi ile burada sizlerle. Cildinize uyguladıktan sonra maya cildinizi tazelerken aynı zamanda kan akışını hızlandırır ve cildi ölü hücrelerinden arındırır canlandırır.

sems arslan maya maskesi.jpg


ŞEMS ARSLAN MAYA MASKESİ TARİFİ

Aslında öyle cildiniz için paralar harcamanıza gerek yok. Sadece evinizde bulunan malzemelerle bile cildinizi temizleyebilir maske yapabilirsiniz. Bu maya maskesine oldukça güveniyorum. Doğru bir şekilde yaptığımızda cildimize çok faydası olacağını düşünüyorum. Benim de oldukça yağlı bir cildim var hatta bazen parlama bile yapıyor çirkin bir görüntü. Yine sivilce oluşumunun en büyük sebebi yağlı cilt. Maya maskesi ile bunlara veda edeceksiniz. Maya maskesi tarifini verelim ve hemen uygulayarak cildinizi arındırın. Maya maskesi sadece cilt için değil saçlara bile iyi geliyor. Selülit için birebir. Şimdi gelelim Şems Arslan'ın maya maskesi tarifine. Yarım yaş maya bir uygulamalık olarak yetecektir. İçine kıvam alması için ılık su ve çok az miktar şeker. Dilerseniz biraz da süt ekleyebilirsiniz. Bunu iyice karıştırdıktan sonra yüzünüze uyguluyorsunuz hatta göz üstü göz altına da uygulayabilirsiniz sakıncası yok ve yüzünüzü gazlı bez ya da havlu kağıt ile kapatın. Sonrasında ise küçük havluları ılık suya koyup onu sıkıp çıkarıp yüzünüze koyun ve bu yüzünüzde termal etki yaratacak ve yüzünüze mayanın daha iyi geçmesini sağlayacaksınız. Maya maskesi sayesinde cildiniz temizlenecek ve ölü hücrelerinden arınacak. 5 yaş gençleştiğinizi de görebilirsiniz tabii bu maskeyi bir kez yapmak hiç bir şey değiştirmez düzenli ve aralıklarla yapmak daha sağlam etkilere olanak sağlar.

maya maskesi nasil yapilir.jpg


MAYA MASKESİ İLE 5 YAŞ GENÇLEŞİN


Gençleşmenin sırrı maya. Maya her evde bulunan ya da 1-2 liraya alabileceğiniz bir malzeme. Yine cildiniz temizlenirken sıkılaşacak ve sarkmalar ortadan kalkacak genç bir görünüme de kavuşacaksınız. Bu maskeyi haftada bir ya da 2 haftada bir uygulayabilirsiniz. Uyguladıktan sonra da cildinize güvendiğiniz ve cilt tipinize uygun nemlendirici mutlaka sürün. Özellikle bu maskeyi gece yapıp yatarsanız uyurken etkisi daha fazla olacaktır. Hani gece yüzünüzü dinlendirmiş de olursunuz. Bu yazımızdan cilt tipinize uygun nasıl bakım yapılır inceleyebilirsiniz. Hemen aşağıdaki linkten de Şems Arslan'ın yaptığı maya maskesi uygulamasını izleyebilirsiniz.

 
Geri
Üst