Şems aslan kına tarifi saç dökülmesine iyi geliyor mu?

B

Beautygirll

Forum Okuru
Şems aslan kına tarifi saç dökülmesine iyi geliyor mu?

Şems arslan kına tarifi melek kadınlar kulübü şems arslan kına tarifi Zahide yetiş forumda.​

Arkadaşlar bir ara Zahide yetiş programında şems arslan kına tarifi vermişti onun tarifini bilen varsa bana verebilir mi? Bu kadının verdiği her tarifi çok önemsiyorum anlıyor bakımdan ve kürlerden. Bu kına tarifi saç dokulmesine iyi geliyormuş ama bunu deneyenler varsa gerçekten işe yariyorsa önerir misiniz?

Merhabalar
Saç dökülmeleri çoğu kişinin problemi. Özellikle yanlış şampuan kullanımı stres kansızlık ve daha birçok nedenden dolayı saçlarda dökülmeler olabiliyor. Şems Arslan da saç dökülmesine iyi gelen bir karışım tarifi veriyor bizlere. Bu tarifi ben de şimdi sizlerle paylaşacağım. İşte Şems Arslan kına tarifi.

"Şems Arslan kına tarifi"​

• 2 yemek kaşığı kına
  • 2 yemek kaşığı kuru maya
  • 1 tatlı kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı hardal tozu
  • 1 tatlı kaşığı zencefil suyu bunu zencefili rendeleyip suyunu ekleyebilirseniz.
Bu karışımı sut ile kivamli hale getirebilirsiniz. Şiddetli saç dökülmesi varsa mutlaka bu kürü uygulamanız gerekiyor diyor Şems Arslan. Saç dökülmesini aniden durduracağını görebilirsiniz. Kürde yer alan hardal tozu özellikle kan dolaşımını hızlandırır. Maya ozellikle saç köklerini besler. Hardal tozu için tansiyonu ve kronik rahatsızlığı olanlar koymasın. Bu karışımı saçlara uygulamadan önce yarım çay bardağı süt bir çay kaşığı tuz karıştırın ve peeling olarak saçınıza uygulayın. Hemen üzerine saç dökülmesini önleyen bu kürü saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın rengini değiştirmek için süt de değil demlenmiş çay ile bu kürü hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz "lavanta kürü ile saç dökülmesine son."

Geri