Sen Benim MucizemDİN

M

Misafir

Forum Okuru
Sen Benim MucizemDİN
Sen benim mucizemdin. İşte o mucizeye dokunmak aslında seni sonsuza dek kaybetmekmiş…Gece olurdu, seni düşünmekten öyle keyif alırdımki. Bütün gece seni düşünürdüm, şarkılar seni hatırlatırdı. Gündüzümde insanlar, mücadele, kavgalar vardı ama gecemde yalnız sen vardın. Bu yüzden gecemi çok severdim. Yalnız sana aitti benim gecem. Kalbim gibi...Artık gecelerim sensiz. Penceremi açıyorum, derin nefesler alıyorum. Nefes alırken gücümü daha da artırsın, acılarımı bana unuttursun diye Tanrıya yalvarmak geçiyor aklımdan. Senle dolu gecelerim ; artık öyle hüzün dolu ki… Ve öyle yalnızım ki…Artık her gece ; hayal ettiğim, büyük bir özlemle beklediğim şeyler avuçlarımdan yere, o anlamsız boşluğa paramparça kırılıp dökülüyor…Artık her gece ; seni her düşünüşüm ; kendi ellerinle derinlere gömdüğün o eşsiz sevginin mezarına götürüyor beni… O mezarın başında, soğuk, umutsuz rüzgarlar çarpıyor yüzüme…Artık her gece; ruhuma bıraktığın sızı ve bana sevgiyle bakan yüzünün hayaliyle beraberim… Artık her gece; hissediyorum ; Bir zamanlar içimi ısıtan sevgin, şimdi yolları karla kaplı, unutulmuş, kaybolmuş dağ köyleri gibi uzakta… Hayatta tek sığınağımdı aşkın… Gelirdim yanına sokulurdum… Tüm dertlerden , kederlerden uzaklaşırdım gözlerinin içinde kendimi görürken… Nerden bilebilirdimki o gözlerinin koyu karanlığında bir gün kaybolacağımı ? Umutlarımın, hayallerimin, sevgimin, beklentilerimin, inançlarımın heba olacağını ? Sana ait gecelerimin bir bir yok olacağını? Nerden bilebilirdim ki ; o seyretmeye doyamadığım kara gözlerinde, kara bir ölümün beni beklediğini ? Oysa ben ayrılığı hiç düşünmezdim. Aklıma gelmezdi sensiz sabahlamak, bunu kabuslarımda bile görmezdim. Yastıkla uyuyup, sızlayarak uyanacağım aklıma bile gelmezdi. Sen varken farketmezdim mevsimlerin döndüğünü, sen varken hayatımdaki girdaplı suyun deli akışından korkmazdım. Meğer ellerime kar yağabilirmiş , saçlarım dökülebilirmiş , gözlerime bulutlar değebilirmiş. Bunları bilmezdim. Elim tenindeyken ben ayrılığı hiç düşünmezdim. Belki de en çok bundan vurdu ikimizi bu aklımın ucuna bile gelmeyen ayrılık. Ve sadece senden değil beni kendimden bile uzak bıraktı… Sen benim mucizemdin. İşte o mucizeye dokunmak, aslında seni sonsuza dek

Geri