Sen bitti dediğinde

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Sen bitti dediğinde
Biliyorum konuşacak birşeyimiz kalmadı , paylaşacak hiçbirşeyimiz yok...Yin ede yüreğimden , gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyo rum ,seninle konuşuyorum...

Üşüyorum , bu üşüme yalnızlığımdan geliyor ve sarıyor her tarafımı.... Tutunabil eceğim hiçbir güzellik yok , hatırlamaktan usanmayac ağım anılarım dışında... Isınabilmek için onlara sarılıyorum ... Anlamsız ve cevapsız sorular hınzırca sırıtıyor , ben görmemeye çalışıyorum... Düşler uzak gibi görünüyordu ama yakındı... Belki de görmeyi istemek gerekiyor du... Gözlerini aç desem kapatacak sın ama kapatma gözlerini...!

Kendimi kandırdığımı anladığımda ağlıyordum.... Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürken , şimdi ayrılığın ardından çalınan her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor.. . Sevdiğim ne çok şarkı varmış , bunu senin gidişin gösterdi bana ... Her şarkıda sen varsın , her yerde , her gördüğüm insanda , denizde , gecede , uykumda.. . Nasıl beceriyor sun her yerde olabilmey i ... Bu bir marifetse eğer , neden benim yanımda değilsin ki....?

İnanamadığın , yenemediğin , üzerinden atlayamadığın korkuların oldum... Ağladığın , bağırdığın ya da sustuğun isyanın oldum , sessizce boşalan gözyaşların , birikmişliğin oldum.... Yüreğindeki kişi ben olmak isterken yüreğine sığınan ve tozlanaca k olan bir anı oldum... Haketmedi klerin , artık yeter dedikleri n ve herşeyin olmak isterken belki de hiçbir şeyin oldum... Söylesene , ben gerçekten senin neyin oldum..? Sesin hep uzakları çağırıyordu , ben üstüme alındım , sana geldim... Bilseydim , bana ait olmayan bir seslenişi sahipleni rmiydim.. .? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda sadece bir mevsim yaşanan ama bir ömür gibi gelen aşk...Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini ögrenirse onun da acı çekmesinden korkuyoru m... Seni halen benimle biliyor ve seviyor ama ben kalbime ilk defa yalan söylüyorum.... Gittin..!

Sen " BiTTi " dediğinde yağmur yağıyordu.. Şu an olduğu gibi…

Geri