Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi
.

Ey Sevgili...Çıkar Üzerindeki Acı Dünleri Bayramlık Yarınlar Giyin Varsın Bayram Olmasın Haykırsın Gene De Hayallerin Bir Arife Akşamı Gibi Olsun Sevdam Sana Hayal De Bile Olsa Yaşamayı Yaşadıkça Hayal Kurmayı Unutma Emi…

Varsın Suskun Sansın Seni Eller Konuşmuyor Duymuyor Yüreği Desinler Ben Hep Duyacağım Seni... Bu Sevda Nefes Aldıkça Ben Konuşacağım Konuştukça Duymayı Duydukça Konuşmayı Unutma Emi…

Korkmayacağım Karanlıklarından Yürüyeceğim Işıksız Olsa Da Yolların Dikenlerin Mavi Olsa Da Battığı Yerlerden Beyaz Akacak Benim Kanım Eller Soldu Sandıkça Seni
Ben Goncalar Seyredeceğim Gözlerinde Seyrettikçe Açmayı Açtıkça Gülümsemeyi
Unutma Emi…

Doğum Seni Kabul Ettim…. Ölüm Seni Sen Şiir Gözlümsün Ben Gözlerine Sözlü Biçare
Seferlerdeyim Şimdi Beni Çehrenden Biçilmiş Kefenle Gömecekleri O Güne
Her Şey Sensin Sen Her Şeysin Şiir Gibi Bakmayı Baktıkça Şiir Gibi Olmayı
Unutma Emi…
Bırak Dokunma Alevlerime Yanmak İlk Kez Bu Kadar Güzel Ve Aşk İlk Kez Yandıkça Bu Kadar Özel Baktıkça Yakmayı Yaktıkça Bakmayı Unutma Emi…

Kaybolmuş Şiirlerimin Yüreğimde Kalan Tek Duygususun Sen Sen Kokarken Yürüdüğüm Bu Yollar Seninle Buluşurken Geceler Ve Sabahlar Ben Daha Kaç Şiire Adını Düşürürüm Bir Bilsen Yazdıkça Okumayı Okudukça Yazmayı Unutma Emi….

Ben Olmasam Bu Çöller Olmazdı Sen Olmasan Bu Çöllerin Anlamı Olmazdı Ölüm Ve Doğum Arasında Yaşam Vuslat Ve Hasretin Arasında Ki Aşk Gibi Hasrette Vuslatı
Vuslatta Hasreti Unutma Emi….
Ey Sevgili... Ey Can Dediğim Ey Canımdan Öte Can Bildiğim Ben Nefes Aldıkça Senin Bütün Acılarına Ortağım Sen Nefes Aldıkça Sadece Sevinçlerime Ortak Ol Bil Ki Sen Özgürsün Dilediğin An Unut Da Beni...

Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi…

alıntıdır

Geri