Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var

zuzu65

Yeni Üye
Üye
sen uzakta bense burda sen uzakta bense burda aramızda dağlar var aramızda yollar var dağlar dinle
.
Öylesine özlemişim seni
Öylesine yanmış canım
Senin yokluğuna inan alışamadım
Sensiz yapamıyorum

15778089wf2.jpg

Şimdi uzağım belki!
Ama bellimi olur..belki demli bir çay kokusuyla gelirim...belki yağmur olur yağarım şehrine..belkide rüzgarla düşerim önüne ..Sen yeter ki bekle!

Bazen herşeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorumki daha yaşamak için çok sebebim var

Anlatacak nelerim var bir bilsen
İçimde ihtilaller kopmuş
Kendimi sürgüne verdim
Mutluluğum çoktan iflas etmiş
İtiraza hakkım yok biliyorum

Anlatılması tarifsiz biliyorsun her seferinde sana da söylüyorum, ama kollarında ki mutluluğu ben çok seviyorum... O mutluluğun, huzurun tadı, güzelliği hiç bir yerde yok. Sen bambaşka bir dünyasın yüreğimde..

Sen uzakta, bense burda,aramızda yollar var
Buna nasıl dayanırım ben
Buna nasıl dayanırım ben

Dün akşam SENİ düşünüyordum.Yatağıma girdim hala aklımdaydın.Rüyamda SEN vardın.Öyle güzeldin ki doyamadım SANA.Sıkıca sarıldım.Gözlerimden yaşlar akmaya başladı.Silmek istedin,izin vermedim.Onlar mutluluk gözyaşlarıydı.Bırak aksın dedim.En kötüsü uyandığım andı.Bu sefer gerçekten ağlıyordum.

Sakın Ha beni aldatmayasın oralarda
Sakın Ha yüreğimi yakmayasın derinden
Sakın Ha ağlatmayasın gözlerimi
Öldürürüm kendimi, yaşayamam.

Ey gözünü sevdiğim, canına yandığım.Gündüz göz yummadan hayaline daldığım.Canıma sarıp, belki benimdir sandığım.sen umut çiçeğim, sevda türküm, canbağım.Ey göznurum, yüreğine kurban olduğum, sevdasına eriyipte, sararıp solduğum.Üstüne yemin edipte deli olduğum.Sen gönül işlemem, göz emeğim, SONSUZLUGUM!!!!!!

Cevap: Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var

Ey gözünü sevdiğim, canına yandığım.Gündüz göz yummadan hayaline daldığım.sen umut çiçeğim, sevda türküm, canbağım.Ey göznurum, yüreğine kurban olduğum, sevdasına eriyipte, sararıp solduğum.Üstüne yemin edipte deli olduğum.Sen gönül işlemem, göz emeğim, SONSUZLUGUM!!!!!!

Cevap: Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var

sağol benim ince yüreği güzel kızım kocaman öğücükler annesinden kraliçesinden meleğine

Geri