1. :osqe:

  :osqe: Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  484
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  yavrusunun yanında:)

  ~*~ Seni Anlatmamı İsteselerdi ~*~

  Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

  Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içinde koskacaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan.
  Deselerdi yaz onu; yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar.


  Deselerdi çiz onu; çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yedi veren gülleri yedi renk açan en mevsimsiz çiçeklerin açtığı nakışlı oyalı özenli bir dünya ve korkardım kendi çizdiğim dünyaya dokunmaya, korkardım çiçeklerin yaprakların solmasından.


  Deselerdi kim O ?

  O derdim O işte yüreğinde deryaları taşıyıpta tek bir dünyalıya konuşamayan, o sınırsız sevgi deryasında yelken açıp giderken sevgisini utangaç kişiliğine gömen biri idi.

  Ve O derdim ;
  Beni sabahlara kadar kendisini düşünmek zorunda bırakan insafsız biri O konuşsa yüreğindeki allı tebessümlerde kaybolurdum, konuşsa yanmadan yıkılmadan söndürürdü beni derdim. Sigaram kadar tiryakisi olduğum içkim kadar başımı döndüren, görmediğim kadar özlediğim, özlediğim kadar dokunamadığım, dokunamadığım kadar ürkek...


  Ve O derdim ;
  Yaşayıpta yitirdiğim değil yaşamayıpta bilmek istediğim, konuşmasını beklediğim kızıl dudaklarına hasretlendiğim hasreti ile eridiğim, yanımda iken bile özlediğim gittiği yolu kıskandığım aydınlık günlerimi aradığım.


  O derdim...


   
~*~ Seni Anlatmamı İsteselerdi ~*~ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Seni AnLatmaya Gücüm Yetmiyor..

  Seni AnLatmaya Gücüm Yetmiyor..

  Sayfalar yetmez,kalemim cümle kuramaz oldu artık.. Seni anlatmaya gücüm yetmiyor.. Tükeniyor bütün anlatımlar " senin sevdan " la başlamak isterken şiirlerime.. Nesin sen ? Yaralarımın merhemi mi? Herkesten ve herşeyden sakladığım ,içimdeki çoçuğun yüreğindeki takat mi? Yoksa Rabbimin kaderime yazdığı mutluluk şehri mi? Hangisisin? Dur..! Ben cevap vereyim.. SeN , gölgemin...
 2. Seni anlatmami isteselerdi...

  Seni anlatmami isteselerdi...

  Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içinde koskacaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan. deselerdi yaz onu; yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar. deselerdi çiz onu; çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yedi veren...

Sayfayı Paylaş