Seni çok özlüyorum...

magical

Yeni Üye
Üye
Seni çok özlüyorum...
Aralasam penceremi usulca sokulurmusun geceme..?dönsem yüzümü rüzgara ve sana...çeksem bana sunduğu kokuyu "seni" taa içime…ıslansa dudaklarım özlemini akıttığı gözyaşlarıyla...hayalin canlanıp silermi parmak uçlarıyla...Sokulsam usulca koynuna…nefes almaya korkarak dalsam gözlerine...hiç kıpırtısız, heykele dönüşmüş bir bedenle gidersem özlemimi…susmasan…hep konuşsan…Anlatsan bana beni...sendeki hikayemi…belki de bizi...usulca haritasını çıkarsam yüzünün parmaklarımla küçük buselerler teyid etsem çıkardığım her adresi
ve sen olsam… sendeki ben olsam...Benim olsan…damarlarıma doldurduğum sen ile uzasa gece..biriktirdiğim kelimelelimi döksem bir bir..toplasan benden dökülenleri.. alıp yüreğine yerleştirsen...tıpkı hep hayal ettiğim gibi...şımarsam azıcık ama fazlasıyla şımartsam. öpsem..koklasam...sımsıkı sarsam…yetinmesem gördüklerimle aksam içine nefesinle…sen olsam...ah sen olsam...başkaldırsam herşeye yaşananlara inat…dimdik dikilsem mazinin önüne...kazısam hiç olmamış gibi…yok etsem...dolaşırken parmakların saçlarımda kondururken küçük buselerini omzuma mayışsam...Sımsıkı kilitlediğim gözlerimde oluşturduğum hayal dünyamızda kanatlansam...seni de sürüklesem peşimden konduğum her buluta...Gülsek... eğlensek...çocuk olsak birlikte...sonra sen yine bir anda büyüyüp bastırsan sıkıca göğsüne beni…nefesimi kessen…ürpersem hissettiğim teninle…Uzun iç çekişlerle kokunu çeksem ciğerlerime...huzur olsan...huzurum olsan…canıma katasım var seni yine…

Hadi kat kokunu rüzgara yolla bana…Ta uzaklardan buralara…

Ya da daha iyisi bak gözlerimin içine...İlk gördüğümdeki gibi, bakarak uzat elini...

İnan çok özlüyorum seni !!!

Geri