Seni istiyorum diyen erkeğe ne demem lazım

D

deligbiym

Forum Okuru
Seni istiyorum diyen erkeğe ne demem lazım
Seni Deli gibi istiyorum diyen erkek ne cevap verilir seviyor mudur bunu diyor ise ne yapmam gerekiyor ?

İşin başlığı bu soru olarak soracağım aslında başlıkta yazıyor. 5 aydır bir erkekle birlikteyim erkek arkadaşım ciddii mi değil mi onu bile bilmiyorum bana mesajla telefonda seni deli gibi istiyorum diyen bir erkek var karşınızda benim yerimde olsanız ona ne cevap verirsiniz ben ne diyebilirim

Hayatım bunu bir erkek sana söylüyor ise düşündüğü tek şey bel altıdır bunu konuşmanın anlamı bile yok zaten erkeklerin en yumuşak karnı kadınlardır. Özellikle genç erkeklerin hayatında düşündükleri tek şey budur diyebiliriz. Biz kadınlar öyle olmasak ta erkeklere yaradan öyle bi nefis vermiş. Şimdi bunu sana bi erkek diyor ise seni manyak gibi istiyorum deli gibi istiyorum diyor ise düşündüğü şey evet senin anladığın şey. Hayatınla ilgili yapılacak olanların hesabını verecek olan bir tek sensin. w

Yani o sana öyle dedi diye seninde hemen onunla birlikte olman gerekiyor mu ? Bu erkek buna değer mi ? Düşüncesi ciddi mi ? Sen buna hazır mısın ? Daha sonra başıma neler gelebilir sorularına vereceğin cevap ile buna sen kendin karar vereceksin. Ha bana sorar isen pek ciddiye almam ben. Ben eski kafalıyım hayatım evlilik öncesi birlikteliklere kesinlikle karşıyım. Karar senin sen karar vereceksin.

Seni istiyorum diyen erkeğe ne cevap vermeliyim ?

1- Pışşıııık
2- De get işine
3- Evlenmeden olmaz
4- Anan o kadar güzel mi ?
5- Yüzükleri aldın mı ?
6- Bize ne zaman geliyorsunuz ( istemeye nişan vs )

Bu örnekleri kendin de çoğaltabilirsin :D:D

Geri