Seni İstiyorum Sensiz Kalmış Hayallerime..

AYTASI

Aktif Üye
Üye
seni istiyorum çünkü

gzlerf.jpg

Gece ışıl ışıldı gökyüzü.
Önce her yıldıza senin adını verdim yetmedi. Hiç biri senin gözlerin gibi değildi. Ben yalnız senin gözlerini yıldız bildim. Herkes altında sarhoş olacağı yıldızı ararken ben senin gözlerinde bitirdim içki kadehlerini.

Konuk oldum uykularına gördüğün her rüyanın içindeydim.
Gördüğün denizmiydi ben o denizin martısıydım.
Bir ormanda mı yürüyordun en ulu ağacıydım. Sen bir dağın tepesinde görürken kendini ben doruklarında beyazlığıydım.
Sonsuz hasret ateşiydim ben her gece kapında yanan. Sen bile söndüremezsin beni.

Çünkü

hasretin sen varken bile dinmeyenindendi. Kolaydı sevmeler ben imkansızı seçdim. Ne kadar yakınsam o kadar uzaktın bana.
Elimi uzatsam tutabilirdim ama bir o kadarda ulaşılmazdın. Kaçanlardan değildim ben kaçmadım. Ne zaman vazgeçmeye kalksam yüreğim o kocaman haliyle dikildi karşıma. Ben yüreğimin sesini dinledim.
Ve yüreğim aslında sendin.

Seninle konuşurken gözlerine bakarken hatta sen yanımda yokken seni düşündüğümde bile gürül gürül bir ırmak akıyor yüreğimden.
Her damlasında mutluluk ve heyecan taşıyan bir ırmak bu.

Şu yalan dünyada ölüm kadar gerçeksin benim için.

Yaşamak kadar tutkulu.Pılımı pırtımı toplayıp acılardan gideceğim
tek adressin.

Sen benim dönüşü olmayan yolumsun.Seni tanıdığımdan beri tebessüm etmekle içtenlikle gülmek arasındaki farkı anladım.Sen benim dudağımdaki gülücüksün.

Gelmiş ve gelecek tüm sıkıntılara dertlere attığım kahkahasın.

İkinci baharı yaşıyorum diyemem.
Çünkü sen ilkbaharsın.

Geç kalmış ilkbaharımsın. Senden önce sadece karakışlar vardı ömrümde. Kaybetmekten korktuğum tek hazinesin. Saklı kalmış mutluluğumsun.

Eğer günün birinde beni istemezsen sana gitme diyemem.
Ama sunu bilmeni isterim rUhU GüZeLiM.. giderken özümü de beraberinde götüreceksin.Ruhundan arınmış bir beden bırakacaksın ardında.
Sözlerimde hiçbir abartı yok sevdiğim. Sadece eksik var. Senin yüreğime yazdıklarının yanında benim yazdıklarım hiçbir şey

Dil konuşmazken gözler nasıl anlatır sevgi nasıl yaşanırben onu öğrendim bir çok şeyi öğrendiğim gibi senin yanında....

Her sözcüğü denedim aslında seni anlatmak için.
Her sözcüğün üzerinde durup bin kere düşündüm. Ya onlar anlatamadı seni ya sen onlara yetmedin. Sözcükler yetmedi ya renklere sarıldım bende.
Bir tek mavi anlattı seni. Maviye yakışan yalnız sendin.
Ne kendimi sakladım ne de sözlerimi. Duygularım içtendi. Seni kendimi sever gibi sevdim. Tutkuyla bağlıydım sana ama sevdam senin tutsağın değildi. Ben özgürlüğüme düşkündüm ve özgürlüğümde sendin.

Dinle ey yar
sana bağımlı olmadan büyüttüm ben bu sevdayı içimde. Sen olsanda büyümeye devam edecek olmasanda.
Sevmişim bir kere seni kurtuluşun yok sevgimden.

Seni özlemeyi en çok ben bilirim. Hiç yakınmadım seni özlemekten. Üstelik kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dikilip dururken.
Sana dokunamamak yüreğimi böyle acıtırken.
Bil ki ben yüreğimi kanatan bu acıya inat dokunmadan tenine saatlerçe sevişebilirim seninle...

Seni İstiyorum sensiz kalmış hayallerime...

alinti

Canim okuyan ve duygulanan yüregine saglik tesekkür ederim

İkinci baharı yaşıyorum diyemem.
Çünkü sen ilkbaharsın.
tşkler çok güzel bir yazı

Geri