1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

seni seviyorum desem

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum şiir [​IMG]

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nisan bende seni seviyorum bitanem şaka yapıyorum yani seviyorumda aşkımı daha çokseviyorum

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    213
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için tşkler güzelmiş

seni seviyorum desem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğime seni seviyorumu nasıl desem !!!!

Erkeğime seni seviyorumu nasıl desem !!!!

erkeğime erkeğime şiirler şiir erkeğim şiir erkegim siir ErkekLer için nasıLı yok bunun..kavrama meseLesii asLında ama ne kadar yaratıcısınız bu konuda merak ediyorum.. meseLa ; arkadan sessizce yakLaşıp ensesine de bir tane patLatıp sonra sırıtarak "seni seviyom nan" demek var :D yada ; yahu marjinaL şekLimi oLur qözLerine bakıp seni seviyorum derSin hahaha yada; mesela...
  2. seni seviyorum...

seni seviyorum...

Ilık sular süzülürken bedenimden gözümden süzülenlerle daha çok ıslandı tenim...Sendin gözlerimden akan...İçim katılmıştı ağlamaktan...Yitirmenin ve yitirilmenin ne olduğunu öğrenmiştim eş zamanlı...Suyun beni o her zaman rahatlatan dost sesi, teskin edici teması da yetmedi gecemin karanlığına bir ayışığı katmaya...Gitmiştin, kendini alıp yanına... Güneşin altın tepsi silueti çok kez düştü...
  3. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş