Etiketler:
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

seni seviyorum katremmm

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

kız hakikaten çok kıskançsın seninde yerin başka bende canım arkadaşım biz senle aynı kaderi paylaşıyoruz ve asker eşiyiz seni çok seviyorum umarım arkadaşlığımız bir ömür boyu sürer allah bir yastıkta kocatır :piha:kokoş olmayan sade bayannnn:dil:

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    umarım gönlünü almışımdır canım

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hah şimdi oldu oh be sağol kader arkadaşım bende seni seviyorum inş.arkadaşlığımız ilerler ve daimi olur
    (kendimi zorla sevdirdim ya oh..)

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ne zorlası kız ayıp ettin bacım bu işleri zorla olmaz

5. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    matem bende seni seviyom ama sen beni kızdırıyon kız rejimi niye bıraktın bacım bırakma bak bende seviyom seni matem seni seviyom:hula::hula::kiss:

6. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canlarım çok tatlısınız valla sizde olmasanız

Allah herşeyi gönlünüze göre versin hep mutlu olun inşallah

seni seviyorum katremmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ardic - Seni Seviyorum

Ardic - Seni Seviyorum

Sana söylediklerimi sözleri hep dilimde Sensiz gece günlerimi acisi var icimde Akan yaslarimin tuzu dilimde Geceleri uyku girmez bak su gözlerime Sensiz olmuyor Zaman gecmiyor Sensiz olmuyor olmuyorrr Bebegim seni cok seviyorum Sana dayanamiyorum Sensiz bir yere varamiyorum Gönlüm yokluguna cok yaniyor Kalbim seni ariyor Sensiz zamanim bosa gidiyor aaaa Her aksam aklimda...
  2. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...
  3. seni seviyorum aşkım

seni seviyorum aşkım

seni seviyorum aşkım şiir seni seviyorum aşkım askim sevmek şiirleri Seviyorum seni. Canımdaki yaşayan can gibisin. Her an seninle yaşıyorum. Karanlık gecemde gözlerin bir yıldız gibi parlıyor gözlerin. Sevginin sıcaklığı süzülüyor yüreğime. Seni sevmek için kalbimdeki umut kırıntılarını senin yüzündeki tebessümlere yüklüyorum. Seninle, iki ayrı bedeninin tek kalbindeki bir sevdayı yaşıyoruz....
  4. Seni hala seviyorum

Seni hala seviyorum

Yazdığım her şiirde, Seni yaşıyorsam, Seni özlüyorsam, Sana olan aşkım, Gözlerime yansıyorsa , Sana olan özlemim… Kalbime bir bıçak gibi Acıtıyorsa Seni hala seviyorum. Senin verdiğin sevgi Yaşamak demek, Hayat demek, Aşk demek. Sana olan tutkum, İşte bu yüzden. Seni yaşıyorum , Hayattayım. Aşkını yaşıyorum, Yanımdasın. Hiç bitmiyorsun kalbimde İçimde çoğaldıkça çoğalıyorsun.. Tatlı...

Sayfayı Paylaş