Etiketler:
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63

seni seviyorum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Ilık sular süzülürken bedenimden gözümden süzülenlerle daha çok ıslandı tenim...Sendin gözlerimden akan...İçim katılmıştı ağlamaktan...Yitirmenin ve yitirilmenin ne olduğunu öğrenmiştim eş zamanlı...Suyun beni o her zaman rahatlatan dost sesi, teskin edici teması da yetmedi gecemin karanlığına bir ayışığı katmaya...Gitmiştin, kendini alıp yanına... Güneşin altın tepsi silueti çok kez düştü denizin mavi dalgalarına gidişinden sonra...Yakamozlar kucakladı sahil boyunda denize değen ayaklarımı defalarca...Azalır mı diye bekledim yüreğimde gidişinin sızısı...Katmerlendi aşkım günden güne...Mayalandı sensizlik, sensiz gecelerde...Aşkının haykıran çığlıkları hiç eksilmedi hayatımdan...Bedeninin olmadığı günlerde kelimelerin yetişti beni ümide döndürmeye..."İçimdesin" diyen bir adamın sesi yankılandı hep başka seslerin içinde...Biliyorum aşkım içindeyim çünkü beni de götürdün yanında...Sensiz hudutlarda yaşayan bir kadın tanıyorum ama içi senle dopdolu...Ve bir adam tanıyorum kadının olmadığı bir mekana teslim olan...Ama yalnız değil adam. Kadını da götürdü yüreğinde...Aşkın adı, aşkın tadı hiç eksilmedi uzayan kısalan ama hep varolan günlerin ve gecelerin akıp giden ritminde...Tek bir ruh ikiye bölündü iki ayrı bedende...Sen ve ben...İçiçe, çözülmemecesine...

Seni Seviyorum, Senin beni sevdiğin gibi hem de...

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    213
    Ödül Puanları:
    0
    Seni Seviyorum, Senin beni sevdiğin gibi hem de. çok güzel bir yazı tşkler

seni seviyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Seni Seviyorum

Emrah - Seni Seviyorum

seni seviyorum dedim ama beni anlamadin, duygularimla oynadin beni biraktin, sensiz yasamak inan cok zor geliyor bana.. kalbimin yolunu tuttum sana güvenerek, hata yapmisim artik hepsi bitecek, sokaklarda seninle el ele geziyordum simdi köpegimle yanliz dolasiyorum.. rüyalarim geceleri beni birakmiyor, istesende hayalim seni avutmuyor.. ama sana okadar kapilmistim ben sana ama hepsi...
  2. Seni Seviyorum Aşkım

Seni Seviyorum Aşkım

seni seviyorum aşkım seni seviyorum askim çok aşkım sözleri sözleri . Ask, zamanin her saniyesinde seni düsünmekmis. Ask, uykusuz gecelere mahkum olmakmis. Ask, hayat damarlarinin sadece sana baglanmasi imis. Ask, güne seninle baslayip seninle bitirmekmis. Ask, sen uyurken, uzaklarda sana siir yazmakmis. Ask, Ask ugruna söylenen her sarkida seni aramakmis. Ask, icerken...
  3. Seni seviyorum avatarları

Seni seviyorum avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ben seni seviyorum

Ben seni seviyorum

Bittigini sandıgın yerde baslamak mı ask dedigin? Silinmis günlüklerini okumak icin cırpınması mı; yoksa hepsi bahanesi mi sevmeyi kendine ask bilen yüregin? Ben, seni seviyorum, evet! Gozlerinden suzulen yagmurları seviyorum. İcime dusen cıglıklarını… Ben, nicedir unuttugum arzuları caglayan sesini seviyorum, kesik kesik nefesini... Sıradan alelade olsa bile bana özel gülüslerini, göz...
  5. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş