1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni Sevmek.

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni Sevmek. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Sevmek Zor İşmiş

Seni Sevmek Zor İşmiş

sevmek zor iştir Seni Sevmek Zor İşmiş Sen hiç dudağımda ıslık Dilimde şarkı Yüzümde tebessüm olmadın Hep içimi yakan ateş Bunaltan cevapsız sualler Bir can sıkıntısı Bir yürek sancısı Hatta odamın buğulu camına yapışan Serseri bir damla oldun Ne içimi ısıtan samimi bir bakış Ne de hislerimi mutluluk rüzgarı oldun Evet seni sevmek zor işmiş Seni sevmeden önce mutluydum Ama...
  2. uslanmadım hala seni sevmekten

uslanmadım hala seni sevmekten

Artık cenneti de sensin,cehennemi de sensin içimdeki kıyısızlığın kavuşmalarda umutsuzmuş bazen ayrılmakta varmış senden onu da yaşadım yaşayamam sanırken aldatmakta varmış seni aldattığımın kalbim olduğunu bile bile kendi yalnızlığıyla geçinip giden oldum anlayacağın uyuyup uyanan giyinip soyunan bazı şeyler eskimiyor ne kadar istesende ne kadar hissetmesende içinde bir yer kalıyor...
  3. Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

SENİ SEVMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ Adını duymak istediğimde titremek. İçimdeki sevda telleri titriyor olucak Erimek su olup akacağım sanki sana Su olsam da sana akmak için yol bulurum ben Ayaklarının dibine göl olurum Sen bu aşk suyu ile yıkanırken Seni düşünmediğim tek bir an bile yok Senin hasretine tutsak olmak isterim Hasret dedim de,seni özlemenin bu kadar zor olacağını öğrenicem. Bir...

Sayfayı Paylaş