1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni SevmeLerim Arttıkça..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Seni sevmelerim arttıkca
    Sensizlik korkularım diz boyu oldu
    Delilikler sana...
    Ben deli sana ..!

Seni SevmeLerim Arttıkça.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Yaşanıp bitmiş bir " gün " gibi Akıp gitmiş bir " sel " gibi Gün gelir unutursun herşeyi... Sonra da tüm yaşananları gömersin yalnızlığa... Ama seni bir kere yazmışken satırlara.. Ancak ölüm ile unuturum seni......" Yine sensizliği yazıyorum akşamın gözlerime düştüğü anlarda...Dünkü takvimlerden devraldığım hüzünleri toplayıp yine yokluğunu kanatıyorum...
  2. Seni Sevmenin Tadında

Seni Sevmenin Tadında

Ağaran günün karanlık yüzünün ürkekliği var üzerimde.Yemyeşil görünmek için çaba harcayan ağaçların yorgunluğu gibi sevdim seni.Kor kor alevlerim olsa da yüreğimde sana dair bir yudum suyun yeter içimdekileri söndürmeye.Sorma bana neden seni sevdiğimi.Sorma bana neden seni bu kadar istediğimi.Sorma sakın içimdekileri,dışımdakileri,sustuğum şeyleri söylediklerimi sakın sorma bana anlatamam....
  3. Seni Sevmeyi ÖğreT MeseLa!

Seni Sevmeyi ÖğreT MeseLa!

Attıgım oLtada makara oLursun, Severimde,Giderimde,Söverimde.. Sen sadece cümlede nokta oLursun. Dengesizim,çıLgınım ukaLayım Uyuzum,Hayatına bi ugrar giderim.... Şeytan tüyüm var aLdanıp yakLaşma,YAKARIM...!!! ELimde aptaL olursun,saLaga yatarım. Benim ne yapacagımı,Ne düşündügümü neyi istedigimi BİLEMEZSİN..... Boşuna ugraşma beni asLa çözemezsin......!!!! alışma...
  4. Oysa ben seni sevmelere doyamadım

Oysa ben seni sevmelere doyamadım

Öldürecektim seni bende ;kendimde o gücü bulabilseydim eğer... Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!!Diyar diyar dolaşıp yine içime gömecektim seni en sonunda... ''Ben demiştim'' diyenlere, üzüntümü belli etmemek için kuşandığım, mekanik tebessümlerimin ardındaki yaşlarla sulayacaktım taze mezar toprağına ektiğim çiçekleri... Ama ben seni içimde öldürmeye...

Sayfayı Paylaş