Seni Sevmenin Tadında

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Seni Sevmenin Tadında
Ağaran günün karanlık yüzünün ürkekliği var üzerimde.Yemyeşil görünmek için çaba harcayan ağaçların yorgunluğu gibi sevdim seni.Kor kor alevlerim olsa da yüreğimde sana dair bir yudum suyun yeter içimdekileri söndürmeye.Sorma bana neden seni sevdiğimi.Sorma bana neden seni bu kadar istediğimi.Sorma sakın içimdekileri,dışımdakileri,sustuğum şeyleri söylediklerimi sakın sorma bana anlatamam.

Sevaplarımı,günahlarımı,umutlarımı ağlayışlarımı sorma bana anlatamam.Tahammül edemem gözlerindeki her damla yaşa.Kanarım içimde.Adaletsizliğe,haksızlığa değil de sensizlikten soluduğum hançerlik nefeslere yanarım.

Yumruk büyüklüğü hayatın parmak boyunda ilerlemeyen zalim düzeninde koskoca bir sevdaydı beklide bana duyduğun.Bildiğim tek şey kırlangıç kadar ömrümde olsa,bu dünyaya bir değil binlerce kez daha gelsem seni sevmeye yeminli olduğumdur.Yeminimi adağımı sorma bana anlatamam.

Güzel gözlerine vurulduğum,geceleri kaybolup gündüzleri vurulduğum.Karanlığımın en acı parlaklığı,hayalin en yaşanılası seninle güzel olurdu bundan eminim.Kırk gün değil kırk yıl sonra bile adını dilimden düşürmeden,bıkmadan telaffuz etmeye niyetlendiğim insansın.

Sözlükler bile sana sarfettiğim sözcükleri kıskanıp kelime haznelerini geliştirmeye çalışıyorlar.Onlar bile sevdamın karşısında aciz kaldılar.Sapla samanın ayrılamadığı bir zamanda kalplerin en üşütük anında dağıttığın sıcak tebessümlerin içimdeki yarattığı enfes ortamı sorma bana anlatamam.Sorma bana anlatamam..............................

Sorma bana seni nasıl sevdiğimi.Sorma bana seni nasıl istediğimi.Sorma bana senin uğruna nelerden vazgeçtiğimi.Sorma bana sakın sorma lütfen çünkü...Anlatamam

Geri