Seni Sonsuzlukta Kaybediyorum

İzmirella

Yeni Üye
Üye
Seni Sonsuzlukta Kaybediyorum
Bir daha karşılaşmamız milyonda bir ihtimal, çünkü seni sonsuzlukta kaybettim bu gece... Sensizliğe hazır mıyım bilmiyorum; ama hazırlamalyım kendimi kendimle yapacağım tüm kavgalara. Göğüs germem gereken koca bir hayat var şimdi karşımda, deli gibi bir sessizlik... Öyle büyük bir yok edişki hayalleri, şarkı bile dinlemiyorum... Oysa tutkumdur şarkılarla içlenmek, şimdi cesaret topluyorum geceden... Gece gibi karanlıklarla baş edeceğim sokaklarla bundan böyle.Hemen değil,yavaş yavaş... Kolay olmayacak telefon numaranı unutmak ve kendimi unutturmak sana. Korkuyorum ya sen unuttuğunda ben hala unutamamış olursam diye...Sigara gibisin, içmesem bile seni,içiliyorken zehirliyorsun beni... Dumanını çekmesem bile içime, dudaklarımda olmasan dahi kokun dolaşıyor havada... Unutacağım, gece olacağım bundan böyle... Karanlıklarımla örteceğim seni ve beraberinde getirdiğin tüm iç çekişlerini. Dumanının rengini kaybedeceğim sislerimde ve anlaşılmayacak sokağımda yürüdüğün, gece olacağım, karanlıkta fark ettirmeyeceğim seni... Sesini duymadığım günlere, günlerin ay, ayların ömür olmasına dayanabilir miyim? Dayanacağım,dayanamazda gelirsem sana ve yine başlarsa senli zamanları yaşamın biliyorum,dayanacak bir ben bile kalmayacak bir gün... Kendimi tüketmektense seni tüketirim yudum yudum... Her gün bir sayısını silerim numaranın, her gün bir harfi eksilir adresinin ve sen kimliksiz kalırsın günün birinde, isminide unuturum.Koca bir ateş yanıyor ortasında yatağımın, yatsam uyutmayacak biliyorum. Ondan belki yazmak istiyorum seni hiç durmadan, sayfalar dolusu... Sonra sayfaları örtüp ateşin üzerine söndürmek istiyorum. Seni yine seninle öldürmeliyim. İşleyeceğim en büyük cinayet olacak belki... Seni kaybederek hata yapacağım; gecelerin kaybedceği bir şey yok oysaki, gece karanlığında her şey kayıptır çünkü...Gece olmalıyım bir an önce....Ya karanlığımda seni aramaktan vazgeçtiğim ve olmayışını doğal karşıladığım bir zaman, günü doğurursam yeniden ve senin hala sokağımda olduğunu fark edersem...Dur baştan planlıyorum yokluğunu....Ben gece olacağım ve sokağım sonsuzluk, bir gün, günü yeniden doğurmaya kalktığımda görmem böylece seni.... Gecenin sonsuzluğunda kayboluyorsun öyleyse... Karşılaşmamız milyonda bir ihtimal.... Numaranın sonu 3'tü değil mi? Unuttum artık...
alıntı

Geri