1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

seni yollara yazdım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seni yollara yazdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcuyuz Senin Yolunda

Yolcuyuz Senin Yolunda

YOLCUYUZ SENIN YOLUNDA Yolcuyuz senin yolunda Çalışmaktayız Cennet dalında Geliyor ümmetin Al bizi yanına Muhammed'im. Yalan dünyanın kahrını çekemem Kaderime boyun bükemem Kaderimde varmış diye Senin yolundan asla dönemem. Elhamdulillah müslümanız Yüce Rabbı'mız için burdayız Bekle ümmetin geliyor Muhammed diye inliyor.
  2. Seni Bana Yazmışlar Dizisi

Seni Bana Yazmışlar Dizisi

seni bana yazmışlar, diziler, oyuncuları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği...
  3. seni yazdım...

seni yazdım...

Seni yazdım Bir şiir gibi Satır satır Tüm cümlelerimde hissederek Nedenini bilmeden Sadece sevdiğimi bilerek yazdım Seni yazdım masal gibi Sonu olmayan sonsuz aşkla Tüm masumluğumla yazdım Seni yazdım kalbim gibi Nefesim gibi CANIM GİBİ....
  4. Yollarda bulurum seni notaları

Yollarda bulurum seni notaları

yollarda bulurum seni şarkı notaları olmasanda yanımda notaları Haluk Levent'in en sevdiğim parçalarından biridir Yollarda Bulurum Seni adlı şarkısı ve eminim ki benim gibi sizlerde bu şarkıyı çok seviyorsunuzdur. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Yollarda Bulurum Seni şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş