gebe
 1. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  11.261
  Beğenilen Mesajlar:
  229
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL

  Seninle Olamadıklarımız

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

  Seninle olamadıklarımız…
  Bir sabah karşılıklı oturup taze demlenmiş birer bardak çay içemedik. Çıtır çıtır kızarmış bir simidi bölüşüp yiyemedik. Sabahlar olmadı!


  Kış güneşinin odayı ısıtan sıcağında dizlerimde uyumadın. Çünkü, güneş bize hiç doğmadı!

  Gözlerinin içine heyecanla bakamadım; bakışlar donmadı! Başımı omzuna yaslayıp Sezen’i dinlemedim seninle. Sezen bize hiç şarkı söylemedi! Dudağıma kondurduğun ilk busede yüzüm kızarıp, avuç içlerim terlemedi.

  Birbirimizden kaçtıkça tekrar yakınlaşmalarımızın nedenini sabahlara kadar hiç düşünmedim. Telefonuma gelen mesajlarına gülümseyemedim. Sana hiç 'sevgilim' diyemedim.


  Sen arabayı hızlı kullanıp yüreğimi ağzıma getirmedin; ben yavaş kullan arabayı, diye çığlık atmadım…

  Sen cep telefonunu bana verip uykuya dalmadın; ben telefonunu hiç karıştırmadım.Ne sen bana güvendin ne de ben seni kıskandım.  Olamadık ‘biz’ ... Gündüzleri geceye taşıyamadık işte, sabahları uyanamadık…

  Aynanın karşısına sarılarak geçip şımarıkça birbirimize ‘yakışıyor muyuz’ diye sormadık. Türk kahvesi içip fallarımıza bakamadık…Hiç şarkımız olmadı mesela... Bir resimde beraber yer alamadık!

  Seninle yaşanan hiçbir an’ı hafızama kaydedemedim.Çünkü merhaba ile elveda arasında kalmayı umursamadık ve aslında kaybetmekten hiç korkmadık.

  Şimdi bunca yazdığım ‘olamadıklarımızı’ aslında olduğumuzdan mı yoksa unuttuğumuzdan mı üzgünüm işte onu bilmiyorum! Yani cesaretimizle mi övüneyim yoksa korkaklığımızdan mı utanayım bilemedim!

  Olamadık aslında SEVGİLİM, biz hiç 'biz' olamadık…

   
Seninle Olamadıklarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. sen......

  sen......

  Sana dokunmak bir mucizeydi, seninle olmaksa bir mucizeyle yaşamak.. Gün geceye döndüğünde seninle olmak öyle güzel ki. Bütün bir gece seninle aynı havayı solumak, dinlediğim şarkılarda seni bulmak. Gündüzümde insanlar, mücadele, kavgalar, çirkinlikler var belki ama gecemde sadece sen ve ben… Belki bu yüzden geceyi sevişim. Sadece sana ait gecelerim, tıpkı kalbim gibi... Dün gece yine...
 2. Facebook'ta tanıyor olamadığımız arkadaşlar

  Facebook'ta tanıyor olamadığımız arkadaşlar

  Hepinizin facebook hesabı vardır. Benim şuan sorunum tanıyor olabileceğin arkadaşlar bölümü. Sorun olan, orada tanımadığım ortak arkadaşım olmayan bir sürü insanı görüyorum. Aynı şekilde benim profilimde başkalarında çıkıyordur. Eminim onlarda rahatsız oluyordur. Ne yapmamız lazım? benim gibi bu durumdan şikayetçi olan var mı? bilemiyorum ama benim çok sinirlerimi bozuyor bu durum. Tanıyor...
 3. hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

  hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

  sevgili melekler hepimizin hayatta olmasını istedimiz şeyler vardır yada yapmak istedimiz:dilektut: mesela ben okuyup bir hemşire olmayı çok istedim ama şimdi bir teksil atölyesinde makinacıyım:yahoo: ya sizler melekler fikirlerinizi bekliyorum:ar4fd:

Sayfayı Paylaş