Sensiz dakikalar bile iskence bitanem... ne olur gel artik

• Konbuyu başlatan cücük
  • Başlangıç tarihi
eşinle ayrı olma sebebin ne bilmiyorum canım ama inşallah o sebep kısa sürde çözülür ve sevdiğine eşine kavuşursun Allah yardımcınız olsun ve sabır versin dualarımızda olacaksın inşallah

sagol canim Allah c.c. senden razi olsun
Amin

canım Rabbim sevdiği kulları hep imtihan edermiş, bunuda senin ve eşinin geçmesi gereken bir sınav olduğunu düşün ve kendini çok üzüp yıpratma.Umarım sorunlarınız çabuk çözülür ve yine bir araya gelirsiniz.Dualarımız seninle cnm.

sagol duan icin,
Allah c.c. senden razi olsun
Amin

ne zordur ayrılık,beklemek,bir umut telefon elinden düşmez acaba ararda duymazsam die...hep aklının bir köşesinde oluyor..yemek yerken su içerken,..acaba oda yemişmidir bişeler..bugün nasıl acaba dün konuşurken sesi kötü geliyodu ama bilirim bana söylemez üzülmeyim die düşünceler,, sen sıcak soba başında otururken acaba o üşüyormudur die kendini yiyip bitirmelerin...o acabalar hiç bitmez taki yanında olup ona dokunucaya kadar...hep özlersin işte..hep bi yanın eksiktir o yokken...allah ım bizi mi imtihan ediyosun diyorum..ama olsun gelecegini biliyorum yaa,bir gün kapı çalacak ve ben boynuna atlayıp hoşgeldin canım deyip sarılacağım yaa.işte o zaman o herşeye yetecek...rabbim hiçkimseyi sevdiginin yokluguyla sınamasın..ben eşimin yolunu 8 ay bekledim.. belki bi ömür olsa yine beklerimm...ama o 8 ay ne anlatılacak gibi ne yaşanılacak gibi..allah ım sen hiç kimseyi sevdiginin hasretiyle sınama..rabbim yardım etsin dayanma gücü versin sana da cücük..allah ıma binlerce kez şükürler olsun.şuan yanımda ve bundan güzel mutluluk tarifi yok..inşallah sende bi an önce kavuşursun ve bir daha hiç ayrı kalmazsın....

cok güzel tarif ettin gercektende öyle, insanin bir rahat ani olmuyor.
rabbim tüm sevenleri kavustursun. Allah c.c. senden razi olsun
Cok özlüyorum onu, onsuz kücük bir dert dag gibi geliyor bana o yanimdayken hersey cok güzel.
Insallah gelir artik yanima insallah....
Rabbim hakkimizda herseyin hayirlisini nasip etsin
Amin

ahh papis ah küslük degil o hasretlik canim..

rabbim tez zamanda kavustursun cücüküm ne diyem :uhu: herkesinki ayri ayri iste :uhu:

Geri