Sensizliği Yaşamak

M

Misafir

Forum Okuru
Sensizliği Yaşamak
nerdesin8zxda31ug0hu8.jpg

Sensizliği Yaşamak

Sensizligi yasamak nedir, bilir misin sen? Artik olmadigini ve hic olmayacagini bilmek nedir, bilir misin sen? Zamana meydan okurcasina seni düsünmek ama gözü yasli ama yüregi yarali...Neden yoksun? Neden birakip ta gittin beni? Neden bizim ayrilmamizi istedi ki bu zalim kader? Ve neden sevdigim neden bu ani terkedis?...

Hani hep derdin ya ''seni sevdigimi söylemeye kelimeler yetmez'' diye, hakliydin sen hep hakliydin bir tanem. Seni ne kadar cok sevdigimi her firsatta söylerdim sana iste yine söylüyorum SENI SEVIYORUM......

Ben sana mecburdum bir tanem seninle olmaya gözlerine bakmaya sevgine sahip cikmaya mecburdum...Ben sana asiktim delicesine hala daha asigim ama simdi kimsesiz cocuklar gibiyim, seni seviyorum dedigimde karsiligini almak istiyorum senden...Neden sevdigim neden cevap vermiyorsun artik bana? Neden sende söylemiyorsun beni sevdigini...Gözlerine her batigimda kendimi görürdüm onlarda...Söylesene sevdigim ben kendimi nasil görecegim simdi, kimin gözlerinde arayacagim kendimi, sevgiyi? Kim isitacak benim kalbimi, kim sahip cikacak essiz sevgime? Kim tutacak yerini? Buna ben cevap vereyim bir tanem: Kimse, kimse tutamayacak yerini , dolduramayacak hic bir gönül senin yerini...

Hani ayrilmayacaktik hic, söz vermistik birbirimize. Hani terketmeyecektin beni hic ve aglamayacaktik yalniz gecelerimizde...Ne oldu bir tanem , neden tutamadik sözümüzü.? Sen beni terkederek sözünü tutmadin bense beni terkedisinden bu yana gecen her gecede agladim....Agladim ama bi sor neden agladin diye? Bize agladim askimiza agladim...
Sana agladim................

Geri