1. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN

  sensizz olmuyorr iştee gel artıqq ölüyorum anla artıq ...

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>


  Sensiz OLMAZ çünkü , böyle bir duygusal duyguyu kolay kolay yakalayamıyor insan. Yakaladığı zamansa sarılmalı , sahp çıkmalı. İşte o duygunun sahibi sensin , o duyguyu bana yaşatan sensin. Ben ne o duygusan ne de senden vazgeçmek istiyorum. Bu yüzden "sensiz olmaz" diyorum.  Sensiz OLMAZ çünkü , sen aşksın. Aşksız yaşanır mı? Öyleyse sensiz de yaşanmaz , yaşanamaz. Ben aşkı seninle tanımladım , sana adadım. Yaşamımı da öyle. Ben seni yaşıyorum seni yaşatıyorum yüreğimde. Sensiz nefes bile alamıyorum.

  Sensiz OLMAZ çünkü , senin olmadığın hiçbir yer keyif vermiyor bana. Sensiz çıktığım yolculukları yapmamış , sensiz yediğim yemekleri yenilmemiş , sensiz içtiğim içkileri içilmemiş sayıyorum. Sevgilim , ben sensizken ölüyorum...


  Sensiz OLMAZ çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana…


  Sensiz OLMAZ çünkü, bu dünyada iyiliğe dair ne varsa seninle öğrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arındım, yeniden doğdum. Senden önce bildiğim her şeyi sildim, yok ettim. Gidersen, sen de beni yok edersin…


  Sensiz OLMAZ çünkü , mücadelelerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynağımsın.Sen olmazsan , ben hiçbir mücadeleden galip çıkamam , her seferinde yenilirim. Sen olmasan , bir kenarda kaybolur giderim , yok olur biterim.


  Sensiz OLMAZ çünkü , elini değdirdiğin her şey değerleniyor gözümde. Sen dokunmazsan hiçbir seyin anlamı olmaz."Deli" diyecekler bana , boş ver desinler. Onlar senin ne olduğunu , benim için ne demek olduğunu asla anlayamaz.


  Sensiz OLMAZ çünkü , "keşke"siz bir hayat paylaşıyorum seninle. Sen hayatıma girdiğin günden itibaren keşkeler rafa kalktı. Şimdi yeniden keşkelerle dolu o eski günlere dönmek istemiyorum. Sen olmazsan eğer , yine bin kez keşke diyeceğim , biliyorum.


  Sensiz OLMAZ çünkü , sen varsan umut var. Umudu olmayan insan ölüden farksızdır , değil mi? Umutsuz yaşanmaz , öyle değil mi? Her şeyini tüketse de insan , bir tek umudu kalmalı , değil mi? Öyleyse kal yanımda , gidip de bir ölüye çevirme beni. Umutsuz yarınlara tutsak etme.


  Sensiz OLMAZ çünkü , içtiğim su gibisin. Susuz kaç gün dayanabilir , kaç gün hayatta kalabilir ki insan? Gürül gürül akıyorsun içime , çağıl çağıl çağlıyorsun. Can veriyorsun , kan oluyorsun. Beni ayakta tutuyorsun , yaşatıyorsun.'


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Sana uyanıyorsa sabahlarım sana doguyor güneşlerim seninle yagıyor yagmurlarım seninle yeşeriyor baharlarım şarkılarım sen gecem sen gündüzüm sen sen deyilmisin beni var eden..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Yaramaz gülüşlerinin hüzünbaz aglayışlarının her daim anlamlı bakan gözlerinin beni en engin denizlere en yüksek zirvelere götüren teninin ve sevdanın sevdanın tutkunuyum ben..


  Sensiz OLMAZ Çünkü'' Aşkın bu kadar derinken içimde sensizlik nasılda yakar düşünsene bi canlı meşeleye dönüşüyorum yoklugunda erir gider yüzüm ellerim yüregim sen yoksan silinir cismim yer yüzünden benden geriye bi tek olan sevdan kalır..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Geceyi gün eden günü güneşle dolduran sarı sıcak yazları hatırlatan bana cocuklugunu anlatan kumdan kaleler yaptıran hergün yeniden ve bin umutla dogmamı saglayan hep sensin sen benim Birtanemsin..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Nerede olursam olayım gel dedigimde gelecegini bildigim tek kişidin dünyada bu güvenden bu huzurdan mahrum kalabilirmiyim sanıyorsun sen olmasan sarılacak başka dalım olmaz işte o zaman yaşanmaz yaşanamaz..


  Sensiz OLMAZ Çünkü'' Bitmiş aşkların hesabını yapmakdan bıktım bir kes daha aynı şeyleri yaşamak bir kes daha o acıları tatmak münkün deyil benim için aglamayacagım diye söz verdim kendime bozdurma yeminimi..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Hayalin kandırmaz beni artık seni düşünmek yetmez bu yürek seni yaşadı bi kez bir daha vazgecemez. gidişin atmaz kılar kalbimi gidişin ruyasız uykulara dalmak demektir bitmektir..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Başkalarına bakıpda göremedigim ne varsa hepsi sende mevcut bir toprak için yagmur ne demekse sende benim için osun sen olmasan catlar dudaklarım kıraç bir bozkır olurum toza döner kaybolurum..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Çalınan hayallerim geri geldi seninle yok olan ümitlerim yeşerdi çiçek olup aştı ömrüm solmaya yüz tutmuşken seninle filizlendi bir daha başa dönmek hayallerimi çaldırmak ümitlerimi soldurmak istemiyorum ANLA BENİ..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Senden önce söylemek isteyipde söyleyemedigim cok şey vardı konusmak için her agzımı actıgımda kelimeler bogazıma dizilip kalırdı şimdi öyle deyil söylüyorum anlatıyorum korkusuzca sen olmasan yine susarım suskun kalırım..


  Sensiz OLMAZ Çünkü''Beni en cok seven en cok anlayan sensin bir daha bu kadar sevilmeme korkusu nedir bilirmisin? seni hiç anlamayacaklarını bildigin halde anlaşılabilmek için çırpınmak nedir bilirmisin? o korkuları yaşamak istemiyorum bi daha   
  Son düzenleme: 16 Eylül 2010
sensizz olmuyorr iştee gel artıqq ölüyorum anla artıq ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. O an geldi mi?

  O an geldi mi?

  ZÜHD YOLUNUN büyük isimlerinden Fudayl b. İyaz, evvelce, yol kesen bir eşkiya idi. Serahs ile Ebîver arasında yol alanlar, Fudayl yüzünden, korku içinde yol alırlardı. Fudayl’ın böyle bir hayatı bırakıp zühd yoluna baş koymasının sebebi, bir gece ardı ardına yaşadığı iki olaydı. Fudayl, bir cariyeye âşık olmuştu. Gece vakti, cariyeyi görmek için efendisinin evinin duvarına tırmanırken, komşu...
 2. Gülşen-Bir An Gel

  Gülşen-Bir An Gel

  Gülşen-Bir An Gel Gittiğin uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orada Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çıkta Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak Aç bilaç dönmesini de bilirim...
 3. Gülşen-Bir an gel

  Gülşen-Bir an gel

  Gülşen yine iddialı bir çıkış yaptı. Gittiğin uzun uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orda Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çık da didişmelerden Gocunmam, alkışlarım şak şak Biilaç...
 4. ölüyorum

  ölüyorum

  allah rızası için biri ayrdım etsin ölüyorum kimseye anlatamıyorum artık.ewleneceğim dedi aylarca kandırdı çekti gitti başkasıyla ewlendi aramadım rahat bırakmadı beni çok uğraştım görüşmemek için olmaadı aşığım dayanamadım şimdi yine yok arkadaşı benimle olmak istiyo onu bana karalıyo sürekli başkasıyla görüşmüş bugün ben ölüyorum burada ölüyorum çok uzun zaman oldu hala unutamadım allah...

Sayfayı Paylaş