1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Sepetler iş başinda

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

GAZETELİK ,DERGİLİK ,YÜNLÜK HATTA KİTAPLIK ,ORTADA DURABİLECEK BİR ÇOK ŞEYİ TOPLAMAK İÇİN KULLANDIĞIMIZ EŞYALARDIR PEKİ BUNLARI HASIR SEPETLERLE DOĞAL BİR GÖRÜNÜM OLUŞTURARARK KULLANMAYA NE DERSİNİZ İŞTE SİZE SÜPER FİKİR

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi güzeller tşk.ler canım

Sepetler iş başinda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırsatçılar iş başında

Fırsatçılar iş başında

:: Fırsatçılar iş başında Türkiye Ziraat Odaları Birliği, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde, “gıda fiyatlarında, spekülatif artışlar yaşanabileceği” uyarısında bulundu. Birlik, kuraklık nedeniyle yaşanan üretim düşüşünün gerekçe gösterilerek, fiyatların yükseltildiğini, önlem alınmaması halinde, gıda fiyatlarında patlama olacağını belirtti. Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı...
  2. Sulandırma ekibi iş başında

Sulandırma ekibi iş başında

Ne zaman itiraf edeceksiniz? 'Sulama sulandırma' ekibini kastetmiyorum. Onlar vazifeli zaten, biliyoruz… Siz! Ergenekon soruşturmasına 'devekuşu' modunda takılan demokratlar… Merak ediyorum; Yaptığınız dayanaksız eleştiriler, buz gibi espriler içinize siniyor mu hakikaten? 'Ergenekon'a devekuşu olmak' nasıl bir duygu? Bu tavır ağrınıza gitmiyor mu? İddianame...
  3. Harika örgü sepetler

Harika örgü sepetler

örgü sepetler Hünerli hanımların ellerinden,sizler için harika örgü sepetler arkadaşlar.Rengarenk iplerden yapılmış,boncuklarla süslenmiş bu sepetleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.İster toka,ister takı,ister makyaj malzemelerinizi,Fön ve taraklarınızı koyabilir,istersenizde dikiş sepeti olarak kullanabilirsiniz.İşe çok yarayacağı kesin.

Sayfayı Paylaş