1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Sepetli kurdele nakışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sepetli kurdele nakışı

kurdele nakışından anlamam:(

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ya yapmasını da hiç bilmiyorm emegine sglık admınım

4. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel ben artık değişik işlerde yapmak istiyorum hep dantel hep dantel nereye kadar yapılışıda olsa ne güzel olurdu
    teşekkür ederim

Sepetli kurdele nakışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı

Kurdela Nakışı

kurdela nakışı mutfak takımı kurdele nakışı mutfak takımı kurdele işi kurdela modelleri örnekleri
  2. Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdela nakışı yapılışı kurdele nakışı modelleri kurdele yapılışı kurdale nakışları Çocuklarınız ya da misafirleriniz için kullanacağınız el yüz havluların kenarlarında yapılan güzel bir işleme ile emin olun dikkati çekeceksiniz. Hatta yüzünü yıkamayı sevmeyen bir çocuğunuz bile bu işlemeler sayesinde yüzünü yıkarayarak ya da ellerini yıkayarak hemen bu kurdela nakışlı havlulara yönelecektir...
  3. Kurdele Nakışıyla Evinizi Yenileyin

Kurdele Nakışıyla Evinizi Yenileyin

tişört süsleme japon iğnesi tekniği japon iğnesi çanta süsleme teknikleri havlu teknikleri Yeni bir uğraş arayanlar için çok renkli ve şık bir önerimiz var. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz kurdele işleme tekniğiyle terlikten havluya, peçeteden tişörte kadar pek çok eşyanıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Günün yorgunluğundan kurtulmak ya da boş zamanlarınızı...
  4. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  5. Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi

Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi

Kurdele Nakışı Bebek Battaniyesi modelleri ya da örneği varsa lütfen bu sayfadan paylaşın.

Sayfayı Paylaş