1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Septik Şok Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

septik şok, septik şok nedir, septik şok belirtileri

Sevgili melekler, son günlerde magazin basınının gündeminde olan Nejat İşler'in sağlık durumu hakkında bugün hastane başhekiminden olunlu gelişme bilgileri geldi. Yapılan açıklamada gelişen septik şok sonucunda akciğerlerin de çok ciddi şekilde etkilendiği belirtilmişti. Araştırdık ve Florence Nightingale Hastanesi'nden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuba Coşkun Falay'ın açıklamalarıyla septik şok hakkında bilgiler edindik. Buyrun...

< Konu Resmi..>

Septik Şok Nedir? Belirtileri Nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Krup nedir?  Belirtileri nelerdir?

Krup nedir? Belirtileri nelerdir?

Krup nedir? Belirtileri nelerdir? Krup gırtlak ve çevresini tutan, daha çok küçük çocuklarda görülen viral bir hastalıktır. Ses tellerinde şişme meydana getirir. Virüsler daha çok soğuk algınlığına sebep olan virüslerdir. En çok kışın ve ilkbahar başında görülür. Enfeksiyon daha çok üst solunum yolu enfeksiyonu tarzında başlar. Çocukta burun akıntısı, boğaz ağrısı, ateş ve huzursuzluk olur....
  2. Basurun belirtileri nelerdir?

Basurun belirtileri nelerdir?

Basurun belirtileri nelerdir? Ya bıktım bu basurdan ne olur bana basur belirtilerini ve tedavisini yazın.
  3. faranjit belirtileri nelerdir

faranjit belirtileri nelerdir

Çok fena boğazım kaşınıyor ve hapşırıyorum.Bir arkadaşım sen faranjit olmuşsun diyor ama bilemiyorum.Faranjit belirtilerini yazarmısınız, bakalım bana uyuyor mu :S
  4. Parkinson Belirtileri Nelerdir?

Parkinson Belirtileri Nelerdir?

parkinson nedir,parkinson belirtileri,parkinson tedavisi,parkinson hastalığı hakkında bilgiler Parkinson Nedir? Parkinson, genellikle 50 yaş ve üstündekilerde görülen, nörolojik bir rahatsızlıktır. Yavaş yavaş ilerler ve zamanla insanın hatırlama, muhakeme etme ve günlük olağan işleri yapma yeteneğini yok eder. Parkinson Belirtileri: Bunların dışında, Parkinson hastalığında görülen...
  5. Osteomalazi belirtileri nelerdir ?

Osteomalazi belirtileri nelerdir ?

Vitamin D eksikliğine bağlı olarak, yetişkinlerde kemiklerin yumuşamasına osteomalazi adı verilir. Yumuşak kemikler, sağlam kemiklere göre kırılmaya yatkındırlar. Kemik erimesinden farklı olan osteomalazide kemik yapımında sorun vardır. Kemik erimesinde ise mevcut kemiğin mineral kaybı nedeniyle zayıflaması görülür. Kas zayıflığı ve kemik ağrıları osteomalazide görülen başlıca belirtilerdir....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş