gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Acıları Bitiremedim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Artık aşka acelem yok Çok bekler miyim?
    Seni içtim bir seferde
    Çok özler miyim?

Ayrılık bu son nefeste
    Yakalar beni
    Yanlız ölmem bu seferde
    Korkma vur beni

Acıları bitiremedim

Gururuma yediremedim Sana bu son sözüm son kararım
    Yine de seni bende bitiremedim

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Selim Çaldıran

Serdar Ortaç - Acıları Bitiremedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  2. Serdar Ortaç - Gold (2011)

Serdar Ortaç - Gold (2011)

Serdar ortaç albümü, 2011 şarkıları, albüm şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç albümü sizlerle hanımlar. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Serdar Ortaç Albüm Adi: Gold 2011 Türü: Pop Yayin Tarihi: 09/03/2011 Süresi: 73:14 Dakika Kalitesi: 320 kbps Dosya Boyutu: 192.53 MB Albümdeki Eserler 01. Hile 02. Elimle 03. Hayat İzi 04....
  3. Serdar Ortaç İstanbul Konseri

Serdar Ortaç İstanbul Konseri

serdar ortaç, istanbul konseri, yeri, zamanı, tarihi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın İstanbul'da vereceği konserin ayrıntıları aşağıda ki gibidir; Yer : Küçükçiftlik Park - Kadırgalar Cad. No:4 - Kadırga / İstanbul Tarih: 04 Haziran 2011 Cumartesi 20:00 Fiyat : Loca - 2 200.00 TL Stand - 600.00 TL Sahne Önü - 100.00 TL Normal...
  4. Çakma Serdar Ortaç Yakalandı

Çakma Serdar Ortaç Yakalandı

serdar ortaç, haberleri, konserleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Serdar Ortaç'da Çakma kurbanı oldu meleker :) işte haberimiz; İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran şarkıcı Serdar Ortaç, kendisi adına açılan bir e-mail adresinden yakın çevresi ve arkadaşlarına e-mail'ler gönderildiğini belirterek şikâyetçi oldu. Arkadaşlarından adıyla e-mail'ler...
  5. Serdar Ortaç Antalya'ya Taşınıyor!

Serdar Ortaç Antalya'ya Taşınıyor!

serdar ortaç haberleri, serdar ortaç ms, ms hastalığı Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde MS hastalığına yakalandığı basında yer alan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi çok önemli bir karar aldılar. Çift İstanbul'dan ayrılıp, Antalya'ya taşınmaya karar verdiler. İşte haberin detayları... Geçmişte yaşadığı Ahmet Kaya olayıyla ilgili gelen tepkiler yüzünden Ortaç'ın bu süreçte kendini...

Sayfayı Paylaş