1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Ortaç - Kara Kedi (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç kara melek Serdar Ortaç 2010 yazına yepyeni albümüyle birlikte girdi .Daha önceki albümlerinin kaletisini aratmayacağını düşündüğüm Serdar'ın bu yepyeni albümü hakkında ki bilgilere geçiyorum
    Albüm İçeriği

Poset
    Var mı
    Yeşil Su
    Mikrop
    İşim olmaz
    Kara Kedi
    Haksızlık
    Kolayca
    Parodi
    Sanırım
    Zehir
    Los
    Kerbela
    İki Paralık
    Üzgünüm
    Sabrımdan
    Gülün Rengi

Serdar Ortaç - Kara Kedi (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Acıları Bitiremedim

Serdar Ortaç - Acıları Bitiremedim

Artık aşka acelem yok Çok bekler miyim? Seni içtim bir seferde Çok özler miyim? Ayrılık bu son nefeste Yakalar beni Yanlız ölmem bu seferde Korkma vur beni Acıları bitiremedim Gururuma yediremedim Sana bu son sözüm son kararım Yine de seni bende bitiremedim Söz Yazarı : Serdar Ortaç Besteci : Serdar Ortaç Düzenleme : Selim Çaldıran
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç Yılbaşı 2010, Grand Cevahir İstanbul

Serdar Ortaç Yılbaşı 2010, Grand Cevahir İstanbul

serdar ortaç yılbaşı 2010 serdar ortaç yılbaşı 2010 grand cevahir istanbul grand cevahir programı Serdar Ortaç 2010 yılbaşında İstanbul Grand Cevahir otelde sevdikleriyle birlikte yeniyıla merhaba diyecek sanatçılardan:) Yeni Yılın İstanbul’daki en büyük organizasyonu! 2009 yılına damgasını vuran SERDAÇ ORTAÇ, 31 Aralık gecesi Grand Cevahir Hotel’de sevenleriyle buluşuyor ! Türk pop...
  4. Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

serdar ortaç evleniyor serdar ortaç evleniyor mu Serdar ortaç evleniyor mu, serdar ortaç ve asta, asta kimdir, astanın annesi, annesi kimdir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç sonunda evleniyor mu acaba. Uzun zamandır bekar olan şarkıcı sevgilisi Asta'nın annesi ile tanışmış ve oturup sohbet ediyorlarmış melekler. Bugüne kadar nikah masasından uzak duran...
  5. Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

serdar ortaç, sevgilisi, asta, ayrılığı ayrılık sonrası, aşkı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İki yıl süren birlikteliklerinde, yüzük bile taktığı Asta'yı hala unutamadığını söyleyen Serdar Ortaç'ın haberini aktarıyoruz şimdi sizlere Melek'lerim. Önceki akşam Sunset adlı restoranda yabancı bir güzelle akşam yemeği yiyen Serdar Ortaç, çıkışta soruları yanıtladı. Yanındakinin...

Sayfayı Paylaş