serephone kullandım ama çatlatma iğnesi yaptırmadım.benim durumumda olan var mıııııı?

s_akçam

Yeni Üye
Üye
serephone kullandım ama çatlatma iğnesi yaptırmadım.benim durumumda olan var mıııııı?
selam melekler mekanı sakinleri.:hey:yeni üyeyim ama uzun süredir takip ediyorum sizleri ve çok faydalandım paylaşımlarınızdan.allah razı olsun hepinizden.4 yıllık evliğim bitane 3 aylık bebeğimi kaybettim kürtajla aldılar 1,5 yıl önce.sonrada olmadı bidaha.son 3 aydır tedaviye başladım ama sonuçlar hep negatif.psikolojim alt üst oldu.1 yıldır vandayız tayinden dolayı, depremi yaşadık burda.onunda etkisi var belkide kalamamın sebebi.depresyon ilaçları kullandık eşimle. ben bıraktım 2 ay sonra.eşim bi süre devam etti ve zor bir süreçti.çok şükür atlattık birazda olsa.geçen ay gitmedim doktora tedaviya başlarım artık dedim olursa bebeiş kendinden olsun diye:asi:.ama serephonu kullanmış bulundum ama çatlatma iğnesi olmadım.ve bügün adetim geçeli 3gün oldu.normalde 28günde bir gelir zamanı geçirmezdi.acaba hamilemiyim yoksa çatlatma iğnesi vurulmadığm için ters giden bişey mi var?ne dersiniz?:m.c:2-3 dah beklicem gelmezse kan tahlili için gidicem.hem çok korkuyorum :((hemde çok garip bir heyecen var:))

Geri