ses tellerinizi gördünüz mü

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
ses tellerinizi gördünüz mü
ses tellerinizi gördünüz mü ses telleri nasıl bir formda ses telleri nasıl çalışır hakkında bilgiler her şey burada melekler
Ses telleri diyince aklınıza ne geliyor meleklerim şahsen benim aklıma sıra sıra dizilmiş teller gelirdi hep kendimi bildim bileli :D bir de hayal gücü girince işin içine ben her konuştuğumda onların titreşerek ses çıkardığını falan düşünürdüm.Ses telleri ile alakalı sorunları da illaki duymuşsunuzdur,nodüller gibi falan bende düşünürdüm o telin üstünde nasıl çıkar nodül diye :D aman işte benim saçmalıklarımı geçelim bakın bakalım ses tellerimiz nasıl çalışıyor :tik:

[video=youtube;ajbcJiYhFKY]

Evet beklemiyordu sanırım önceden görmeyenler böyle bir görüntü ama çok ilginç bir şey değil mi? Et parçası bildiğimiz ve sesimiz onun hareketiyle oluşuyor.Bilmediklerimiz çok meleklerim çook,bizlerinde görevi paylaşmak yararlı olmak.Hoşçakalın esen kalın meleklerim :6:

İnsan vücudu ne kadar garip ya :D Cidden çok garip ve o sesi çıkartırken, dönüştüğü insan yüzü benzeri o hal, ne şaşırtıcı ve de iğrençti :D:D:D:D
Ses tellerini ben hiç merak etmemiştim ama aklımdakinden çok daha farklıymış :D:D Paylaşımın için tşkler Büşra, sayende konuşurken nasıl ses çıkardığımızı öğrendik :) Rep diyorum :A

İnsan vücudu ne kadar garip ya :D Cidden çok garip ve o sesi çıkartırken, dönüştüğü insan yüzü benzeri o hal, ne şaşırtıcı ve de iğrençti :D:D:D:D
Ses tellerini ben hiç merak etmemiştim ama aklımdakinden çok daha farklıymış :D:D Paylaşımın için tşkler Büşra, sayende konuşurken nasıl ses çıkardığımızı öğrendik :) Rep diyorum :A

öyle rüyam adminim fazlasıyla gizemi barındıran mükemmel bir yaradılışa sahibiz.Rep için teşkür diyorum bende :)

Geri