Sessiz çalışma saç kurutma makinesi tavsiyeleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Sessiz çalışma saç kurutma makinesi tavsiyeleri
Saçlarımız bayanlar olarak her zaman çok önem verdiğimiz güzellik unsurlarımızdandır. Kurutma fonksiyonu her ne kadar tavsiye edilmese de kışın soğuk aylarında saçlarımızı illaki kurutmak zorunda kaldığımız zamanlar olur. Zaman zaman gece geç saatlerde biten işlerimiz nedeniyle saçlarımızı o saatte kurutmak istemeyiz. Bunun birinci sebebi saç kurutma makinemizin sesli oluşudur. Bu durumu değiştiren yeni teknoloji cihazlarla tanışarak sessiz performans gösteren ürünlerden yana tercihte bulunmaya ne dersiniz? Bugünkü yazımda sizlerle saçlarınızı kurutmada etkisi büyük olan sessiz performansa sahip saç kurutma makinelerinden bahsedeceğim. Resim görselimde yer alan performansı yerinde beğenilen yorumlarıyla seçilebilecek ürünleri inceleyerek siz de bunlardan herhangi birisine sahip olabilme fırsatını yakalamaya ne dersiniz?
[img][5][1][900x1234].jpg

Rowenta- STD- CV7650 Silence Respect Sessiz saç kurutma makinesi- 159.90 TL
Üst resimde yer alan Rowenta marka ürünle üst düzey performans elde edebilirsiniz. 230 derece yüksek sıcaklık fonksiyonu ile evinizdeki ihtiyacınızı karşılayabilecek olan bu ürün led sıcaklık ayarı göstergesi ve iyonik teknolojik performansıyla sizlerin ihtiyacınızı karşılayabilecektir. Ultrashine nano seramik plaka kaplama formuyla görsel olarak da beğenebileceğiniz bir üründür. Buharlı düzleştirme fonksiyonundan da faydalanarak saçlarınızı istediğiniz zaman düzleştirerek bu ürünün düzleştirici özelliğinden faydalanabilirsiniz.
BHD006_00-IMS-tr_TR.jpg

Philips essential care- 104.99 TL
Saç kurutma makinesi ihtiyacınızda Philips marka bir seçim için üstteki ürünü tavsiye edebilirim. Ses uzmanlarınca tasarlanan bu ürün %20 daha az sessiz çalışma fonksiyonu ile ihtiyacınıza cevap verebilecek harika biri üründür. İhtiyacınız olan bakımı sunacak olan bu ürün sessiz performansından memnun kalabileceğiniz standartta bir üründür.
3.jpg

Sinbo SHD 2683- 54.90 TL
1800 Watt performansa sahip 2 hız ayarı ve 3 ısı ayarıyla saç kurutma işlevine hizmet edebilecek performansta bir üründür. Şekillendirme ihtiyacı için daha fonksiyonel bir ürün bakabilirsiniz. Fiyat bakımından ekonomik tam bir yurt öğrencisi işlevine hitap edebilen bir saç kurutma makinesidir. Gece saatlerinde bile saçınızı kurutsanız kalabalık yaşam alanlarında sorunsuz bir şekilde işlev tamamlama gerçekleştirebilecektir. Aşırı ısınma koruması ve hava koruması yoğunlaştırıcı başlığı ile sizi memnun edebilecek tasarıma sahiptir. Asma halkası mevcuttur. Soğuk hava üfleme fonksiyonu da vardır. Saçlarınızı kurutmak için bir makine alacaksanız ekonomik bir ürün olarak bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Türkiye'de ki en fazla satış yapan sitelerden birisi olan N11.COM üstünden bu ürünleri sizler için araştırdım arkadaşlarım dilerseniz BURADAKİ LİNKLE tıklayarak gidebilir ve kredi kartınızla tek tuşla satın alabilirsiniz. İyi takip ettiğim bir sitedir bazı ürünlerde inanılmaz indirimler oluyor sizlerde takip edebilirsiniz.

Bazen uyku basmayınca duş alıyorum .Duş uykumun çabuk gelmesini sağlıyor.Ama gece ıslak saçlarla uyumak zorunda kalıyorum.Sırf komşulara fön makinasının sesi gitmesin diye.Fön makinam çok güzel kurutuyor ama acayipte ses yapıyor. Bu makale benim için çok iyi oldu açıkçası. Sessiz çalışan fön makinaları hakkında bilgi edinmiş oldum. Paylaşım için teşekkürler

Geri