sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ?

  • Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ?
Bir çocuktan çok hoşlanıyorum, sanırım o da benden.Kendisi kova burcu.Kova burcu erkekleri nasıl olur? Kova burcu eşi ya da sevgilisi olan varmı?
 

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kova burcu erkeği insanlara derin bir sevgi besler. Bencil ve egoist insanlardan nefret ederler. Hayatı paylaşımcı bir yaklaşımla yaşarlar.

Kova Burcu Hayattaki her şeyin paylaşmakla çoğaldığını düşünürler. Başkalarına yardım etmekten çok ayrı bir keyif alırlar. Yakınlarının üzüntülerine ve mutluluklarına ortak olmak isterler.

Kova burcu erkeği hayata gerçekçi adımlarla yaklaşır. Onun öyle pembe düşleri yoktur. Hayatın bir masal olmadığını bilirler. Hayatın gerçekleri ile yüzleşmekten çekinmezler. Duygularından ziyade mantıkları ile hareket etmeyi doğru bulurlar. Her şeyi olduğu gibi kabul ederler.Kova Burcu Yeniliklere gelişmelere ve değişimlere açık bir kimliğe sahiptir. İleri görüşlü bir yapıya sahip olan kova burçları başına gelebilecek birçok olayı ileri görüşlülüğü sayesinde zararsız atlatabilir.

Kova erkeği olanlar genelde kendisine akıl danışılan kişilerdir. Çevresindeki olaylara pratik akılcı çözümler üretmesi ile tanınır. Bu özelliği de çevresindeki insanların dikkatini çeker. Kova burcunun insanları özgürlüğüne düşkünlükleri ile tanınır. Bağımsız olmak, kendi işini yapmak, emir almadan bir hayat sürmek isterler.


Kova Burcundan doğan erkek genç yaşta aşık olabilir. Eğer sizi sevmişse o ara fazla düşünmeden evlenebilir. Ancak onun fikirleri de görüşüde günden güne değişecektir. Ancak sizde onunla birlikte değişip olgunlaşır ve daha mükemmel olursanız o vakit bu bağlılık devam eder. Yalnız Kova burcunda doğan erkeklerin bu ilk aşkı atlattıkdan sonra kolay kolay sevemediklerini de söyleyelim. Yalnız bu erkek için ilk tecrübe daima önemlidir.
 
Üst