Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Bir çocuktan çok hoşlanıyorum, sanırım o da benden.Kendisi kova burcu.Kova burcu erkekleri nasıl olur? Kova burcu eşi ya da sevgilisi olan varmı?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Kova burcu erkeği insanlara derin bir sevgi besler. Bencil ve egoist insanlardan nefret ederler. Hayatı paylaşımcı bir yaklaşımla yaşarlar.
  Kova Burcu Hayattaki her şeyin paylaşmakla çoğaldığını düşünürler. Başkalarına yardım etmekten çok ayrı bir keyif alırlar. Yakınlarının üzüntülerine ve mutluluklarına ortak olmak isterler.

  Kova burcu erkeği hayata gerçekçi adımlarla yaklaşır. Onun öyle pembe düşleri yoktur. Hayatın bir masal olmadığını bilirler. Hayatın gerçekleri ile yüzleşmekten çekinmezler. Duygularından ziyade mantıkları ile hareket etmeyi doğru bulurlar. Her şeyi olduğu gibi kabul ederler.Kova Burcu Yeniliklere gelişmelere ve değişimlere açık bir kimliğe sahiptir. İleri görüşlü bir yapıya sahip olan kova burçları başına gelebilecek birçok olayı ileri görüşlülüğü sayesinde zararsız atlatabilir.

  Kova erkeği olanlar genelde kendisine akıl danışılan kişilerdir. Çevresindeki olaylara pratik akılcı çözümler üretmesi ile tanınır. Bu özelliği de çevresindeki insanların dikkatini çeker. Kova burcunun insanları özgürlüğüne düşkünlükleri ile tanınır. Bağımsız olmak, kendi işini yapmak, emir almadan bir hayat sürmek isterler.


  Kova Burcundan doğan erkek genç yaşta aşık olabilir. Eğer sizi sevmişse o ara fazla düşünmeden evlenebilir. Ancak onun fikirleri de görüşüde günden güne değişecektir. Ancak sizde onunla birlikte değişip olgunlaşır ve daha mükemmel olursanız o vakit bu bağlılık devam eder. Yalnız Kova burcunda doğan erkeklerin bu ilk aşkı atlattıkdan sonra kolay kolay sevemediklerini de söyleyelim. Yalnız bu erkek için ilk tecrübe daima önemlidir.
   
  BEYZA21 bunu beğendi.
sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kova Burcu

  Kova Burcu

  Elementi : Hava Özelligi : Çilginlik, deha Yönetici Gezegeni : Satürn ve Uranüs Metali : Kursun Ugurlu Günü : Pazar Ugurlu Sayisi : 4 ve 8 Ugurlu Taslari : Amatis, yesim Ugurlu Renkleri : Koyu mavi, gece mavisi Ugurlu Çiçekleri : Hercai meneksesi, kir çiçekleri Ugurlu Kokulari : Sümbül, yasemin, violet Ugurlu Müzik : Pop müzik En Belirli Özelligi : Isbirligi En Büyük Ideali :...
 2. Kova Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Kova Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  kova burcu nasıl biridir kova burcu nasıl etkilenir burcunun evlilik nasıldır burcunun diğer burçlarla ilişkisi Kova – Koç Çekici, cana yakın ve sevimli Koç, Kova'nın her zaman ilgisini çeker. İçindeki macera duygusunu en iyi şekilde Koç ortaya çıkarır. Ortak konuları bir hayli fazladır. İkisinin de sosyal hayatları hareketli olacak ve birlikte zamanın farkında bile olmayacaklardır. Ancak bu...
 3. Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz

  Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz

  kova erkeği nasıl aşık olur kova burcu erkeği nasıl elde edilir burcu aşık edilir elde Kızlar kova burcu erkeğini etkileme kendinize aşık etme konusunda yardımama ihtiyacınız var işte işinize yarayacak taktikler :ehi: Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça...
 4. Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

  Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

  kova burcu kova burcu bebeği kova burcu bebekleri kova burcu bebeği özellikleri kova burcu bebekleri özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum çantanızı hazırladınız, doğum doktorunuz ve hastane de ayarlandı. :) Geri sayım başladı :) İçinizde bir kıpırtı, heyecan. İlk defa anne olacaksanız ilk sancıda hemen hastaneye koşmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Zira yalancı doğum...
 5. erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

  erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

  bizim okulda bir erkek var 2 yıldır sürekli bana bakarken yakalıyorum uzun uzun hemde ben bakınca kafasınıda çevirmiyor ne yapmaya çalışıyor ?

Sayfayı Paylaş