1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Sevdiğiniz Meyveye Göre Karakterinizi Söylüyoruz!

  Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  sevdiğinizmeyveye göre karakteriniz, karakter testi, meyvelerle karakter testi


  Bu beni meyvem dediğiniz, mevsimi geldiğinde yemelere doyamadığınız bir meyve var mı? Varsa aşağıdaki bilgileri muıtlaka okumalısınız. Zira en sevdiğiniz meyve ya da meyveler karakterinizi ele veriyor :)


  < Konu Resmi..>


  İşte severek yediğiniz meyveye göre karakter analiziniz...

  En sevdiğiniz meyve elma mı?

  Savurgan, fevri ve lafını sakınmayan bir insansınız; sert ve öfkeli bir yapınız var. Çok iyi bir organizatör olmasanız da, bu iyi bir lider olmayacağınız anlamına gelmiyor. Hızlı karar verme ve ileriye dönük adımlar atmada çok iyisiniz. Seyahat etmekten hoşlanıyorsunuz. Partnerinizle beraberken gözleriniz ışıldıyor. İçinizdeki yaşama sevincini hiç söndürmüyorsunuz.

  En sevdiğiniz meyve şeftali mi?

  Oldukça neşeli bir yapıya sahipsiniz. Yaşamayı seviyorsunuz. Dostluklar hayatınızın vazgeçilmez bir parçası... Olayları büyütmüyor ve çabuk bağışlıyorsunuz. Açık sözlü ve dobra bir insansınız. Bağımsız ve hevesli karakteriniz, sizi tuttuğunu koparan bir insan yapıyor. İdeal bir partner ve tutkulu bir aşıksınız; ancak sevginizi diğer insanların gözü önünde göstermekten hoşlanmıyorsunuz.

  En sevdiğiniz meyve kavun mu?

  Korkusuz bir insansınız; olup biteni, başınıza gelenleri doğal karşılıyor, çok fazla üstünde durmuyorsunuz. Eğlenceli kişiliğiniz ve cömert yapınız nedeni ile insanlar size çekiliyor. İş yaşamında tuttuğunu koparan bir insansınız; doğru zamanda doğru yerde olmakta ustasınız. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cins üzerindeki en etkili silahınız; mizah anlayışınız!

  En sevdiğiniz meyve kiraz mı?

  Hayat sizin için çok da insaflı değil. İnişli çıkışlı bir yaşamınız var, özellikle de profesyonel anlamda... Henüz kendiniz için yeterli birikime sahip olmadığınızı, hala küçük meblağlarla uğraştığınızı düşünüyorsunuz. Müthiş bir hayal gücünüz var, yaratıcı çalışmalarda bulunmaktan hoşlanıyorsunuz. İçten ve sadık bir partnersiniz; ancak duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz.

  En sevdiğiniz meyve ayva mı?

  Mütevazi ve muhafazakar bir kişiliğiniz var. Derinlemesine düşünen ve dikkatli bir yapıya sahip olmanız nedeni ile hiçbir işi aceleye getirmiyorsunuz. Hırslı bir insansınız; detay ve sayılarla çalışma gerektiren işlerde gayet başarılısınız. İnsanların yanlışlarını anında görebiliyorsunuz. Partnerinizi seçerken, görünüşünden çok zekasına değer veriyorsunuz.

  En sevdiğiniz meyve portakal mı?

  Sonsuz sabır ve iradeye sahip bir karaktere sahipsiniz. İşlerinizi yavaş ancak derinlemesine inceleyerek yapıyorsunuz; sıkı çalışmaktan da asla yılmıyorsunuz. Çekingen olma ihtimaliniz çok yüksek; ancak güvenilir ve sözünün eri bir arkadaşsınız. Partnerinizi ince eleyip sık dokuyarak seçiyor ve onu tüm kalbinizle seviyorsunuz. Anlaşmazlıkları ne pahasına olursa olsun engelliyorsunuz.

  En sevdiğiniz meyve incir mi?

  Ciddi, düşünceli ve duyarlı bir yapıya sahipsiniz. Sosyalleşmekten hoşlansanız da, belli bir mesafeyi korumaya özen gösteriyorsunuz; kendinize sakladığınız bir alan her zaman olmalı... Açıkgöz, çabuk kavrayan ve cin gibi bir insan olmanız sebebi ile özellikle iş yaşamında tepeye oynuyorsunuz. İnatçı bir insansınız. Partnerinizde tutkulardan önce beyine bakıyorsunuz.

  En sevdiğiniz meyve üzüm mü?

  Genel olarak nazik bir insansınız; ancak sık sık ani parlamalarınız da oluyor; fakat çabuk yatıştıyorsunuz. Güzel olan her şeyi seviyorsunuz. Sıcak ve sosyal bir insan olmanız sebebi ile çevrenizde popülersiniz. Yaptığınız her şeyden zevk alıyor; aynı coşku ve enerjiyi partnerinizin de paylaşmasını istiyorsunuz. İnsanlar sizinle beraberken sıkılmıyor; çünkü onlara önerecek çok şeyiniz var.

  En sevdiğiniz meyve muz mu?

  Doğuştan sempatik, hoşgörülü ve şefkatli bir yapınız var. Utangaç bir insansınız ve sık sık öz güven eksikliğinizin kurbanı oluyorsunuz. İnsanlar sizin yumuşak yüzlü oluşunuzdan yararlanıyor. Partnerinizin sizi hem ruhsal hem fiziksel olarak çekmesi gerekiyor; ve karşısındakini tanıdıkça seven bir yapıya sahipsiniz. Tabiatınız gereği, ilişkileriniz de uyumlu oluyor.

  En sevdiğiniz meyve armut mu?

  Aklınıza bir şey koydunuz mu muhakkak başarıyorsunuz; fakat genel olarak değişken ve başladığı işi bitirmekte zorlanan bir yapınız var. Çünkü emeğinizin sonucunu hemen elde etmek ya da baştan sonucun ne olacağını bilmek istiyorsunuz. Zihinsel uyarılmalara açıksınız ve fikir bazında tartışmalardan hoşlanıyorsunuz. Çok çabuk arkadaşlık kurabilseniz de, ilişkileri devam ettirmekte sorun yaşıyorsunuz.


   
 2. precious9

  precious9 Üye Üye

  Kayıt:
  2 Kasım 2014
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  8
 3. precious9

  precious9 Üye Üye

  Kayıt:
  2 Kasım 2014
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  8
  ama muz da olur ve hakikaten tutuyo :D
   
Sevdiğiniz Meyveye Göre Karakterinizi Söylüyoruz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. sahrada en sevdiğin karakter kimdi?

  sahrada en sevdiğin karakter kimdi?

  haydi bayanlar hafızalarımızı zorlayalım... bi dönem delisi olduğumuz sahra yı hatırlayalım.. siz en çok hangi karakteri seviyordunuz? yorumlarınızı bekliyorum :D
 2. Sevdiğiniz meyveye göre karakteriniz

  Sevdiğiniz meyveye göre karakteriniz

  burçlara göre meyveler Portakal, elma, muz, kiraz, üzüm, şeftali, ayva, armut, incir, kavun... Bunların arasından en çok hangisini seviyorsunuz? İşte severek yediğiniz meyveye göre karakter analizi... Eğer en sevdiğiniz meyve PORTAKAL ise... Sonsuz sabır ve iradeye sahip bir karaktere sahipsiniz.İşlerinizi yavaş ancak derinlemesine inceleyerek yapıyorsunuz; sıkı çalışmaktan da asla...
 3. Meyvelerden karakter analizi

  Meyvelerden karakter analizi

  Hanımlar meyvelerle aranız nasıl.Yemekten zevk alıyormusunuz.Benim sanırım meyvelerle sorunum var aşk uyumumuz pek yok gibi.Ama meyvenin sağlığını bilmeyeniniz yoktur.Peki yediğiniz meyvenin karekteristik özelliğinizi ortaya koyduğunu biliyormuydunuz?Ben bilmiyordum ve cevabını öğrendikten sonra meyvelere zafım arttı.Ya sizin ??? Eğer en sevdiğiniz meyve PORTAKAL ise... Sonsuz sabır...
 4. Sevdiğiniz Meyveye Göre Karakteriniz

  Sevdiğiniz Meyveye Göre Karakteriniz

  Eğer en sevdiğiniz meyve PORTAKAL ise Sonsuz sabır ve iradeye sahip bir karaktere sahipsiniz İşlerinizi yavaş ancak derinlemesine inceleyerek yapıyorsunuz; sıkı çalışmaktan da asla yılmıyorsunuz Çekingen olma ihtimaliniz çok yüksek; ancak güvenilir ve sözünün eri bir arkadaşsınız Partnerinizi ince eleyip sık dokuyarak seçiyor; ve onu tüm kalbinizle seviyorsunuz Anlaşmazlıkları ne pahasına...
 5. Doğduğunuz Aya Göre Karakteriniz

  Doğduğunuz Aya Göre Karakteriniz

  Bu konu; doğduğunuz aya göre karakteriniz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilk başta pek akla yatmıyor gibi ama okuyunca siz de doğruluk payının bayağı sağlam olduğunu göreceksiniz. Bu sayfamızın konusu doğduğunuz aya göre karakter analizi .Belki bir iki fire verebilir ama genelde tuttuğunu söyleyebilirim melekler. En azından benim ki bayağı tuttu. Buyrun bir de siz...

Sayfayı Paylaş