sevdiğiniz şarkı ve sözleri

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
sevdiğiniz şarkı ve sözleri
allahsız melek şarkı sözü allahsız melek sözleri şarkı sözleri kahrı zindan şarkısı
arkadaşlar sevdiğiniz şarkıyı yazıp sonrada sözlerini yazarmısınız... önce ben başlayayımmm

dedof_miralay:allahsız melek
Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için
ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer ağladığım da anladım ki sensiz her günüm keder gülme ağla her gününde ben çok ağladım bugün göz yaşım sırdaş oldu dostun olsun hep hüzün Allahsız melek

ansızın şimdi gittin dertlerimle yalnızım sensiz kalmaktansa aşkım her gün ölüme razıyım dön bana sarıl bana dursun geçmesin zaman nasıl derdik eskiden bitmesin hiç bir zaman bitti işte çaresizce mazi oldu dün gibi göğsünde sessizce ağladığı gün gibi Allahsız melek

sevmedin beni onun gibi
unut unut beni hayallerin gibi yalan

yalan seninle her paylaşılan
adın şerefsiz sevgilim

ettiğini bul diye dua ettim rabbime bana çektirdiklerinle dertli başla her güne sevdim dedin sevmeden gördü herkes her şeyi bence git zengin p.çlerinden öğren sevmeyi bende sana sevgi yok söktüm artık kalbimi sende durma sök kolaysa evimden hayalini Allahsız melek
inkar et ben uyurken sen sevindin yalan mı bu çocuk çok enayi çok salaktı kaçar mı tebrik et aynada her gün gördüğün sureti hayat sana takdim etti yüz yılının ibreti bitti bak gördün işte göz yaşların sel gibi ağlıyorsun anladın ki bulamazsın ben gibi Allahsız melek

sevmedin beni onun gibi

adın şerefsiz sevgilim

öl dedin de ölmedim mi bunca yıldır göremedim kefen giyilir sorun değil sensiz mezara giremedim anla işte yokluğunla çaresizlik günü gelir gamzelerimde tebessüm gözlerimse nemlidir ben gülerim aldanırsın ağladığımı bilmeden mutlu gibi mutsuzumdur bir ipucu vermeden Allahsız melek
şimdi duy anla işte ızdırabım bitmedi sevgi bitti nefret oldu gözlerimden gitmedi hep sorardın ağladığımda gözlerin neden yeşil cennetimden yer yüzüne duygu yüklü bir nehir şahit oldu melekler kurudu yandı bir şehir yem yeşil inciler oldu artık bir zehir Allahsız melek

sevmedin beni onun gibi

adın şerefsiz sevgilim
:d045::d045::d045::d045:

Cevap: sevdiğiniz şarkı ve sözleri

Çok sevdiğim şarkı şebnem ferahtan hayatı sıfırılama...

Sil baştan başlamak gerek bazen... hayatı sıfırılamak....
Sil baştan sevmek gerek bazen... her şeyi unutmakkk:d045:

haluk levent-dert olur.
Düşündürdü yine beni gözlerinHer bakışın içimde ateş olurBeni benden alır senin sözlerinBiri biter ötekisi dert olurBeni benden alır senin sözlerinBiri biter ötekisi dert olurGeçmişte kaldı artık mutlu günlerDeli gönlüm sana hala vurgundurYeter artık yeter gönül feryat etBir bakarsın düşlerin gerçek olurYeter artık yeter gönül feryat etBir bakarsın düşlerin gerçek olurBiliyorum bu iş böyle çözülmezDüşünüp susmak içime dert olurYeter artık yeter gönül feryat etBir bakarsın düşlerin gerçek olurYeter artık yeter gönül feryat etBir bakarsın düşlerin gerçek olur

Günü geLir,
Sen de benden, çeker gidersen,
Gidipte bir daha geLmeyeceksen,
aL ömrümü, koy ömrünün üstüne,
Senden geLsin öLüm, başım üstüne...

eLLerini, eLLerimden aLıp gidersen,
Gidipte bir daha dönmeyeceksen...
Yüreğimi koy avucunun içine,

aL ömrümü, koy ömrünün üstüne,