1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  severek ayrılanlar!!!

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  Varlığıyla dünyaları ayaklarınıza alacak kadar mutluluğu size daim eden sevgilinizi ya kaybederseniz? Onsuz yapabilir misiniz? Ne kadar mutlu olursunuz?
  Bazen insan elindekilerin değerini varken anlamak yerine illa ki yokluğunu görüp yokluğunun acısını çekmeden farkına varamıyor. Ne kadar kötü ki bizim aslında en büyük mutluluğumuz diye dillendirdiğimiz hayatımızın baş köşesinde bir oyuncu yaptığımız en değerli varlıklarımızı istemeden kırabiliyor ve hatta kaybetme
  boyutlarna taşırabiliyoruz.

  Hayatımız kısa bir çizgi ve zaman da su gibi akan bir yelken…
  Ömrünüzü güzel yaşayın. Küçük kırgınlıkları büyük tartışmalara büyük sorunlara getirmeyin. Konuşularak çözülemeyecek sorun yoktur.
  Mutluluğunuza dört elle sarılın. Bu dünyada bir sürü sevgisiz sevgiden mahrum insan varken elinizdekilerini değerini bilmeyi öğrenin. Bir eş bir aşk ömür boyu mutluluk huzur insanın en çok
  ihtiyacı olan şeyler…

  Hayatınızın aşkına sarılın, kaybettiğinizde anlamayın değerini. Elinizdeyken gözünüz gibi bakın her zaman. Yokluk yeri dolmayan bir boşluktur. Bu boşluğu içinizde yaratıp kendinizide mutsuzluğa sürüklemeyin.

   
 2. Ariza

  Ariza Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.407
  Beğenilen Mesajlar:
  83
  Ödül Puanları:
  0
  Katiliyorum sana Pelin insan kayb edince anliyor herseyi, allah kimseyi sevdiginden ayirmasin, cünki gercekten seviyorsan; ask varsa o kisnin yeri cok zor doluyor....hatta dolmuyor bile.
   
 3. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA
  İnsan seviyorsa ayrılmamak için direnmeli...Ama GURUR var ya :)
   
 4. AyyüzlüM

  AyyüzlüM Forum Okuru

  Severek Ayrılanlardanız..

  Allah kimseyi böyle bir sınavla imtihan etmesin.öyle zor , öyle can yakıyor ki .. yaşamayan bilmez. :(
  Eğer ayrılmasaydık ki daha 1 hafta oldu. gelecek planlarımıza göre bu ayın sonunda Nişanlanıyorduk.
  Neden mi ayrıldık , cesaretin bittiği yerde ayrıldık biz.. dış etkenlere karşı birlikte olamadık, ben el uzattım o tutamadı, kafası karıştırıldı belki de ..
  Evet sonuç mu?
  Yoğun bakımdan yeni çıktım.O ise acılarla boğuşmaya devam ediyor kendi içinde yaşıyor yasını.. Bense günden güne tükeniyorum . İkimizde birbirimizi halen çok seviyoruz.
  Umudumu yitirmiyorum ama bir gün ağlayan bir bebeğin sesine birlikte uyanacağız.. (inşallah)
   
severek ayrılanlar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Severek Ayrilmak....

  Severek Ayrilmak....

  severek ayrılmak sözleri severek ayrılma mesajları ayrılıp hala sevenler için sözler Severek ayrılmak, tel örgüye takılarak pantolonunu yırtmaktır. Severek ayrılmak, ulaşılmaz aşkların tartışılmaz üstünlüğüdür. Severek ayrılmak, "Sen benim erişilmezim, vazgeçilmezim, unutulmazımsın" diyenlerin dayandıkları bir payandadır. Severek ayrılmak, ulaşılmaz yıldızların parlaklığının...
 2. Nilüfer - Ayrılanlar İçin

  Nilüfer - Ayrılanlar İçin

  Yollarımız burada ayrılıyor Artık birbirimize iki yabancıyız Ne kadar acı olsa Ne kadar güç olsa Her şeyi evet her şeyi unutmalıyız Hiç yaşamamışçasına, hiç sevmemişçesine Unutursun o günlerimizi gecelerimizi 0 günlerce gecelerce sevişmelerimizi Her kederin tesellisi bulunur İnsan ne kadar sevse unutabilir Mevsimler gelir geçer Yıllar geçer Sen de unutursun bir gün gelir Her şeyi evet...
 3. severek ayrılanlar:......

  severek ayrılanlar:......

  deli gibi sevdiğim halde ona katlanamadiğim için ayrıldım onla da onsuz da olmıuyoooooooo:argue:

Sayfayı Paylaş