Sevgi sözleri kısa ve öz

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgi sözleri kısa ve öz
kısa ve öz sevgi sözleri
2012 sevgi sözleri kısa
kısa sevgi sözleri

Ahh sevgi ahh... Bazen öyle seversiniz ki karşınızdakini ( erkek yada kadın herneyse işte ) ona olan aşkınızı kelimelerle ifade etemeyeceğinizi düşünürsünüz. Daha doğrusu beyninizde bu kelimeler bir türlü toplanıp ta cümle haline gelemez melekler. İşte biz o kelimeleri topladık ve cümle, sevgi sözcükleri haline hatta cümlecikleri haline getirdik. Hadi bakalım :)
sevgi-1b5.gif

- Seni özlemek acı çekmekse o acıyı severek çekiyorum, seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum, sana tutkun olmak ölmekse al sana canımı veriyorum.

- Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen...

- Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

- Sevenin gözyaşları denize döküldüğünde dalgalar sahile şu imzayı atar .......... Seni Seviyorum

- Sen içimde büyüyen heves, zamana tutsak olan umutsun. sen bana hayat veren nefes ve olabildiğine mutluluksun!

- Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum, gün batımında esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliğindeki inci tanesi kadar özelsin.

- Gecenin ayazında hasretinin yağmuru vuruyor yüreğime ama üşümüyorum biliyorumki yüreğimdesin canım....

- Sevmek ellerini tuttuğumda dertleri unutmaksa gözlerine baktıkça mutlu olmaksa seni öptüğümde heyecan duymaksa o zaman seni seviyorum...

- Sarı giyer güneş olursun. Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun. Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

- Dışarda yağmur kalbimde rüzgar seviyorum seni dağlar kadar. Yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin sıcaklığın var..

- Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde bir ateş bazende gözlerimden akan bir yaşsın ama sen her zaman benim küçücük kalbimde çok büyük bir parçasın.

- Ben buzlu mermerler üstünde kaymasını bilmesemde, deli kanlı yüreğimle sevmesini bilirim canözüm.

- Sev seni seveni dağlarda çoban olsa bile... Sevme seni sevmeyeni Mısır'da sultan olsa bile...

- Mutlu olmak istiyorsan sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan ömrünü vereceksin.

- Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

- Denizi olmayan bir şehirde bir başka sever insan tıpkı denize olan hasreti gibi tutkundur sevgine işte bende bu şehirde öyle tutkunum sana...

Geri