/SeVGiLi GüNLüK...\

яαρ-кızı...

Yeni Üye
Üye
/SeVGiLi GüNLüK...\
Merhaba millet.. ben bir köşe daha açmak istedim.. bu köşede günlüğümüz olacak.. isteyen herkes istediği zaman istediğini yazıcak..:) günlük yani..:)

Böle bir konu olmadığını zannediyorum.. umarım yoktur..:)

sizi günlüğünüzle başbaşa bırakıyorum..:)

Cevap: /SeVGiLi GüNLüK...\

Sevgili günlük:
Bugün ilk gün.. akşam oldu..ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum ağlasam bir rahatlarım ama ağlayamıyorum malesef..
Şimdiden çok özledim..
Çok karışığım..hem mutluyum hem mutsuzum.. ben ne garip insanım..:/
Ders çalışmalıyım.. bu yıl "takdir belgesi" ile geçmek istiyorum. Geçen yıl gibi ailemi üzmek istemiyorum.bunun için çalışıyorum aslında. ilk dönem teşekkür belgesi bekliyorum. ikinci dönem "takdir belgesi" ve hatta belki de"Onur belgesi"... adam olmaya çalışmak zor..zoru başarmak doğruluk,doğruluk güzel....

sevgili gunlukcum ya ben turkiyeye cokkkkk ozledimmmm:'(
artik dayanamiorum hasretine :(:(:( ozledimmm cokk:( ofs

sevgili günlük dün askım gitti bugün kendim,i yapayalnız hissediyorum onu simdiden özledim bile bunca sene nasıl durmusum bilmem kiiiii:cry:

sevgili günlük bugün de hergün olduğu gibi oğluşum çok yaramzlık yapıyorrrr ne etcem bilemiyorum günlük sende konuşmuyon of günlük offff:D

Sevgili günlük.. dersler zorluo beni.. annemle kavga ettim.. anlaşamıos bu ara... onu kırmak istemiorm ama snrlennce bağırmak elimde olan bişi deil.
ama özür dilemicem.. sanırm çok inatçıyım ama bu konuda bişi yapamam...

sevgili günlük canım sıkılıyo biraz renk olsun diye evde yılbası cekılişi yaptırdım gercekten işe yaradı bu ara herkes gergin ben pek inanmam yılbası falan maksat renk olsun zaten manyak fikirleri hep ben atarm evde acaba kime cıktım :hmm: bu arada tek sana söyluyorm he bana annem cıktı :gossip: ne alsam acaba

Geri