Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014
sevgili için sözler
sevgiliye söylenecek sözler
sevgili için güzel sözler

Sevgili melekler, sevgililer birbirlerinden her zaman güzel sözler duymak isterler. Özellikle de kadınlar bu konuda çok daha fazla hassastırlar. Eğer siz de sevgilinizden güzel sözler duymak istiyor ve duyamıyorsanız, şimdi paylaşacağımız sözleri sevgilinize gösterip ilham almasını sağlayabilirsiniz..:)

sevgili_sozleri-4a.jpg

Bir Ayrılık Değil Bir Yaşam olmak istiyorum Hayatında Bir Anı Değil Anıların Sahibi Olmak istiyorum Ve Bugünün Değil yarınların olmak istiyorum Seninle Sevgilim

Neyi ıslatmaya çalışıyorsun. Toprak ıslak, yaprak ıslak, ben ıslak. Eğer ıslatmak istediğin gözlerimse onlar zaten ıslak göremiyormusun;

Sana olan duygularım Anlatılmaz bir duygu İngilizce LOVE YOU, Fransızca JOTEM, Arapça HABİBİ, ama ben sana Türkçe söylemek istiyorum SENİ SEVİYORUM… Dünyada 2 renk gül olsun sevgilim. Biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun ben seni unutursam beyaz kefenim olsun birtanem.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek Bir hasret vardır çekilmeyecek, Bir de ölüm vardır bir gün elbet gelecek Ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek sevgilimm
bunu sakın unutma

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin. Sen varya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin. Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun. Benim artık bir gökyüzüm var…

Ellerimle bir umutla ektiğim güller soldu artık. İçtiğim sular, özlediğim duraklar unutuldu. Sesin kaybolmuş tüm şarkılarda..Söyle hadi bu sensizliği hakedecek kadar ne yaptım sana. İç cebimde reddedilmiş yüzümün suretini ararken hangi katil beni nufüsuna kabul eder ki. hangi toprak hangi su temize çeker ki ayrılığın kirlerini ? En zoru susmak biliyor musun Sevgilim...

Biliyormusun sevgili Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim ise mezara kadar olandan sevgilim

Geri