1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Sevgİlİ Üyelerİmİz ;

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu forum, her ne kadar sizlerin isteği doğrultusunda oluşturulmaya çalışılıyor ise de, bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Konu içlerini kişi / kişileri gösteren cümleleri kurmayınız, istediğiniz / istemediğiniz durumları şikayet bölümüne yazınız ki; gereksiz polemiklere girilmesin...

Bilgilerinize

M.C

zeytin gözlüm bunu beğendi.
Sevgİlİ Üyelerİmİz ; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  2. üstteki üyeye lakap bul

üstteki üyeye lakap bul

lakap bul lakaplar bul güzel lakaplar popüler hadi arkadaslarim üstteki melege uygun bir lakap bulalim... ilk ben olduguma göre kendime ´l.a.kokos´ diyorum:D: ya sen alttaki bana hangi lakabi buldun? :)
  3. Taze Çıtır Üyeden Slm

Taze Çıtır Üyeden Slm

Hepinize selam olsun melekler ben Balıkesir'den Rana nette gezerken tesadüfen rastladım buraya :sobe: gördüm baktım inceledim burada olmalıyım ben dedim :fırtına:taze üyenizden saygılar :thanks:
  4. sevgili

sevgili

sevgili istiorum

Sayfayı Paylaş