Sevgililer günü hediyesi alamadım

S

segixx55

Forum Okuru
Sevgililer günü hediyesi alamadım
Sevgilisi Sevgililer gününde hediye almayanlar

Kızlar ailemle tanıştırdığım ve ciddi düşündüğüm bi çocuğ var ve ilk sevgililer günümüzde bana sevgililer günü hediyesi almadı sormadım da ama inanılmaz canım sıkıldı. İlk 14 şubatımızda bu bana yapılıyor ise o hooo evlenince hiç yapmayacak değil mi ? Benim gibi olanlar var mı ciddi düşündüğünüz bir kalas size böyle yapsa siz ne yaparsınız benim durumumda olanlar yada empati yapanlar yazar mı

Vallahi bak sana bir sır vereyim hayatım bu kalasların tamamı aynı bunların evreleri var çıkma evresi sözlenme evresi nişanlılık evresi gezme evresi bak bu evrelerin tamamında tam da kalas istediğin gibidir ve yontarsın mis gibi. Ammaaaa evlilik evresine girince hele de bi kaç yıl geçince bunların alayı düz tahtaya dönerler. Ama işlerden iş yoğunluklarından ekonomik sıkıntılardan yani anlayacağın arkasına sığınacakları o kadar fazla bahaneleri var ki kafayı yersin.

E ben ne yapayım şimdi dediğini duyar gibiyim. Farketmiyor hayatım almış olsa da ileri de nasıl olsa almayacak. Misal benim danacığ o da hiç bişey almadı. La bahçeden bi limon koparıp geleydin ona da razıydım :D:D :A

Geri