1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  sevgililer günüyle ilgili mesajlar yazarmısınız

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba. Sevgililer gününün anlamını ifade eden güzel mesajalr arıyorum.Facemden tüm sevgililere ithaf etmek istiyorum. Var mı güzel sevgililer günü mesajlarınız?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  -Sevgilim Her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun
  -Aşkım birtanem Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

  -Aşkım Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

  -Sevgilim Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun

  -Bitanem Ben Seni dünyanın en güzel insanısın diye sevmiyorum seni sevmek bana verilen en büyük hediye olsa gerek. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim...

  -Aşkım Biliyorsun Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.Sevgililer Günün Kutlu Olsun

  - Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

  -Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  - Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi. Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle...

  -Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

  -Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  -Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.
   
sevgililer günüyle ilgili mesajlar yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları

  Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları

  Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları Sevgililer Günü için ramak kaldı Melek'lerim. Biz de sayılı günler kaaln Sevgililer Günü için bir çok araştırma yapıyor ve o güne özel konulara yer veriyoruz sitemizde. Yine Sevgililer Günü için özel bir konuya daha değiniyor ve Sevgililer Günü ile ilgili çok hoş mesajlar sunuyoruz sizlere :) - Ne zaman tutsam ellerini...
 2. sevgililer gününün şubat ayında kutlanması neyle ilgilidir

  sevgililer gününün şubat ayında kutlanması neyle ilgilidir

  sevgililer gününün şubat ayında kutlanması neyle ilgilidir bu sorumun cevabını kim verecek bana
 3. Dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yazabilirmisiniz

  Dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yazabilirmisiniz

  Twitter ve faceden paylaşım yapmak üzere dünya kadınlar günü mesajları arıyorum. Burası da bir kadın sitesi olduğuna göre bana yardımcı olabileceğinizi umuyorum :)
 4. dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

  dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

  Biliyorsunuz 8 mart dünya kadınlar günü ve ne yazık ki hala şiddet gören kadın haberleri izliyoruz.Siz de bir kadın sitesi olduğunuza göre 8 martla ilgili mesajlar yayınlarmısınız..
 5. dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

  dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

  Şimiden hepinizin dünya kadınlar gününü kutluyorum ve dünya kadınlar gününe özekl mesajlar yazmanızı istiyorum :)

Sayfayı Paylaş