Sevgilim beni oru*pu olarak görüyor ne yapmalıyım ?

hobidikkuzum

Yeni Üye
Üye
Sevgilim beni oru*pu olarak görüyor ne yapmalıyım ?

Sevgilim beni oru*pu olarak görüyor ne yapmalıyım ?​

Kızlar bana akıl verin lütfen.
Hoşlandığım bir çocuk vardı kurs arkadaşımdı ama beni hep reddediyordu konuşmak istemiyordu.
bende tanımak kendimi sevdirmek için facede sahte profil aldım ve sahte profildeki resime aşık oldu nefret ettireyim diye bakire değilim erkek arkadaşımdan hamile kaldım bir dünya yalan söledim yok anacım yok nefret etmedi .
Sevgili olduk...
telefonda görüştük 5 ay beni görmek istedi hep bahane sundum.
Derken cep telefonundan sahte facebooka girerken kurs hocam yakaladı dedi bu xxx kim cetinin ne işi var onunla bende yalan söledim dedim benim rakadaşım kız arakadaşı olmuş hocam ve iş büyüdü.
Artık çetin olmayan birini arakadaşım sanıyordu hemde kardeşim gibi sanıyordu.
Bana soruyordu anlatıyordum.
derken hep yalan.
Ve 5 ay sonra ailemden birini konuşturmuş gibi yaptım ve ailemin istemediğini kartı kırdığını söledim .
Çok perişandım ama bu oyun daha fazla süremezdi.
Ama gerçeği sölemek istiyordum.BEN XXX değilim dedim bir gece Kİmsin fotoğraftaki kızda deilim dedim.
KİMSİN KİM!
dedi ama nolursa olsun seviyorum dedi.
Yalanmış.
AAMA 2 kişi olma dedi biri çalıkuşu biri canan ..
YIKILMIŞTIM BEN ÇALIKUŞUYDUM.
lanet olsun geri adım attım seni denedim dedim.
neyse kartı kırdım.
ama br oyun oldğnu artık anladı.
Arkadaşım üzülmeme dayananmamış msj atmış xxx yok xxx çalıkuşu aslında.
Ors...fah...hep küfür etmiş
dayanamıyordum.
BEN kahvesine gidip seni seviyorum dedim ona 1-2 kerede onunla konuşmak istediğimi sölemek için gittim...
aama dinlemedi.
Neyse yolda önüne geçtim.
a.sıçaym dedi bana.
rezil ederim seni dedi .................
bağırdı ağlaya ağlaya gittim önünden.
allah belanı versin dedim.
neyse artık bitmişti sanıyordum sevgimi ama yok gece uyandığımda gözlerimden kendi kendine yaş geldiğini gördüm şok geçirdim ağlıyordu gözlerim özlemiştim onu yoktu sesi yoktu..........
Artık silmişti beni oros.olarak görüodu ...
ama ertesini günü evlerinin oraya gittim herkese onu sordum bir adam kimi soryrsunuz dedi cetini dedim meğer abisiymiş.
bilemedim.
sonra kntrlüden aradım dedim nerdesin çarşıda dedi meğer evdeymiş.
dedim buluşacam seninle gel gör beni bari bir kez.
dedi tmm.
yolda gidiyorum evlerinin yolu bir baktım arkamda bana ne yapmaya çalışıosun evimin burada senin ne işin var bağırıodu hakaret ediodu.
manyak salak dedim.
dedi xxxx sensin sen aradın beni dedim xxx sana ne dedi çetin ama artık yalana inanmıyordu.
ve bana o...dedi yüzüme bende şerefsz...
ama seviyordum lanet olsun o ise nefret ediyordu
ona ağzını topla dedim kıyamıyordum.
yinede......
hakaretleri yedim ve arkadaşıma gittim.
beni artık oo...olarak görüyor bana kullandğını cümle bu doğru bir kız kahveye gelmez ama onun için gitmiştim lanet olsun.
bana yardım edin.
ii değilim sakinleştiriciyle ayaktaym

Moderatör tarafında düzenlendi:
ya cnm yalan kabul edilecek bişey değil onun sevgisini kazanmk için cok hatalar yapmışsın en başta gurur falan kalmamış.. bir erkeğin peşinden ne kadar gdrsen o kdr kacar... yalanlar oyunlar sana bişey saglamaz bu saatten sonraa sen kendi yoluna bakacaksınn... zor da olsa sana o.. diyen birinin peşinden gitmek yakışmaz walla olayın baya karışık ..... xsxs bunları diyebiliyom sadece

cnm gurur diye bişey kalmadı evet o...dedi ama sevgim onu bile duymuyor ama bir yanmda intikam al diyor napıcam bilmiorum iyi değilim. sadece bildiğim tek şey bu..

valla film gibi bisey gecmis basından :S kıyamadıgın icin hakaretlerine göz yumman bana yabancı gelmiyor bende yasamıstım bi ara... ne desemde yardım etsem bilemiyorum ama zamana bırakılacak bir durum gerci bu.

bence hiç muattap bile olma..üstüne gittikçe yine hakaret edicektir,intikam alcam diye dahada küçük düşebilirsin..akışına bırak derim...

uzun süre karşısına çıkmıyıcam canım zaten ....
ama onun pişman olmasınıda istemiyor değilim hani.
napıcam nefesim kesiliyor ya derdime çare yok yok

kıyamıyorum ama o kıyabiliyor işte.
ama yinede seviyorum.
nediyosunuz yani sessizce bekliyim mi yada napıyım kızlar

anladığım kadarıyla o gururuna yediremedi yalan söyledi bana diye senden intikam almaya calısıyor.bence hayatına devam et yani o yokmus gibi davranmaya calıs hic üstüne gitme o sana hakaret edip rahatlamaya calısacaktır.o hakaret ettikce sen dahada üzülürsün bunun sonucu belki ilerleyen zamanlarda senin sevgin nefrete dönüsürken onun nefreti sevgiye dönüsebilir.
hic üzerine gitme yalan söylemek zorunda kaldığını anlasın ona yakınlasmak icin bu yöntemi denediğin görünce zaten seni masum görüp belki yumusayabilir.

canım sanırım haklısın ama aramızda 5 ay boyunca ne konuşulursa o konuşuldu cinsellikten tut aileye kadar.
Cinsellik beni korkutuyor şimdi gerçeğide öğrendi tiksiniyor benden.
Nefrette ediyor zaten.
Zamana bırakıyorum.
Cinsellik konuşuldu diye ayıp diye bir an tekrar olmayan profilden tekrar ulaşıp seni kandırdık ben varım xxx olarak diyicektim ama vazgeçtim bilmiyorum hatamı ettim.
AMA yolda bana küfür ettiğindede çalıkuşu xxx sensin dediğinde ben yok xxx sana ne ddi dedim.
yalan söledim hep hep yalan.

Döner mi dönmez biliyorum.
Şahmeran duasına bile başladım.
dönsün diye.
Aklımı oynatcam buraya giriyorum her saniye allahım biri bişey yazsın diye.
Çünkü anlatcak dostum yok ...

Malesef zor bir durum, yalanla başlamış ve işler malesef sarpa sarmış. Yapcağın şey belli. Acını içine gömmek ve işi zamana bırakmak. Daha fazla karıştırma daha kötü olmasın.

Sabırlar dilerim.

Geri