Sevgilim her gün ve günde 2-3 kez sevişmek istiyor

P

Pelinsu931

Forum Okuru
Sevgilim her gün ve günde 2-3 kez sevişmek istiyor
Sevgilim her gün ve günde 2-3 kez sevişmek istiyor ne yapabilirim

merhaba
Sevgilimle 1 senedir beraberiz cinsellik de yaşıyoruz ama bana gına geldi her gün ve günde 2-3 kez cinsel ilişki istiyor saçlarım kurumuyor banyo yapmaktan adam azgın ben ne yapayım bu enerji ve istek ne anlamış değilim reddedince bozuluyor ben de kıyamıyorum üzülmesine ne yapabilrim bu kadar istekli oluşu bana normal gelmiyor neyi var bunun ilaç mı alıyor ne yapıyor anlamadım son 2 aydır özellike böyle ne yapayım bir akıl verinn

Merhaba Pelinsu

Vavv sen neymişsin be abi dedirtti yani. Valla güzelim şimdi yazdıklarına bakınca bana biraz tuhaf geldi senin sevgilin sadece sevişmeye cinsel ilişkiye odaklanmış bu biraz sıradışı bir durum yani hele son iki aydır böyle diyorsan bir bakalım son 2 aydır ne değişti onun hayatında ya da ne bileyim son 2 aydır bir şey mi yapıyor da yiyor da bu kadar azgınlaştı ne bileyim işte çok da normal gelmedi her gün gün de 2-3 kez cinsel ilişki biraz sıradışı gibi. Bence konuşmayı dene :) bu biraz bana fazla geliyor evlenince de böyle devam edecek mi edecekse kaç yıl devam edecek gibi esprili de yaklaşabilirsin ama çok da normal değil bu durum bence ne yiyor ne içiyor bu adam bir bak bakalım öğrenince bize de haber ver :)

Merhaba Pelinsu

Vavv sen neymişsin be abi dedirtti yani. Valla güzelim şimdi yazdıklarına bakınca bana biraz tuhaf geldi senin sevgilin sadece sevişmeye cinsel ilişkiye odaklanmış bu biraz sıradışı bir durum yani hele son iki aydır böyle diyorsan bir bakalım son 2 aydır ne değişti onun hayatında ya da ne bileyim son 2 aydır bir şey mi yapıyor da yiyor da bu kadar azgınlaştı ne bileyim işte çok da normal gelmedi her gün gün de 2-3 kez cinsel ilişki biraz sıradışı gibi. Bence konuşmayı dene :) bu biraz bana fazla geliyor evlenince de böyle devam edecek mi edecekse kaç yıl devam edecek gibi esprili de yaklaşabilirsin ama çok da normal değil bu durum bence ne yiyor ne içiyor bu adam bir bak bakalım öğrenince bize de haber ver :)
Aklımı okudun yazıyı okurken ne yedi içti acaba diyorum

Geri