Etiketler:
  1. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

sevgilim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan yagmuru tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sevgilim
    canım ellerin dert görmesin çok güzellll... harika....mükemmelll!!!teşekkür ediyorum sana

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ellerine sağlık :)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Emegine saglik!

sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  2. Sarp - Sevgilim

Sarp - Sevgilim

Sevgilim Kaç kez çıktın bilmem karşıma Kaç kez boşaldı gökyüzü Kaç kez parladı yıldızlarla Çok geçmiş zaman olmuş Hatırlaman boşa Seni gördüğümde Son kez öptüğümde Seni gömdüm içime… Görmediğim sevgilim o güzellini Hep olacak sandım ne yapsam diyim ellerini Görmediğim sevgilim o güzellini Hani hiç kaybetmezdin yüreğini sevgilim Aşkın karanlık tuzakları Sebepsiz kıskançlık oyunları...
  3. Emrah - Gitme Sevgilim

Emrah - Gitme Sevgilim

Gözümde yaşlarla bırakıp beni Elveda diyerek gitme sevgilim Bir anlık öfkeyle yıkma herşeyi Kalbine sormadan gitme sevgilim Ağlatır şarkılar susturamazsın Zor gelir ayrılık alışamazsın Canlanır anılar unutamazsın Kalbine sormadan gitme sevgilim Mutluluk getirmez vefasız yıllar Teselli vermezki baktığın fallar Gurur dağlarından aşılmaz yollar Kalbine sormadan gitme sevgilim Ağlatır şarkılar...
  4. sevgili

sevgili

sevgili istiorum

Sayfayı Paylaş