1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Aşk Sözleri arıyorum telefonla ya da msnde gönderecem ona göre bana en güzel aşk sözlerini gönderin kızlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim şen benim yorgun vazgeçmiş öyle bir zamanıma rastladın sevgilim yoksa ben seni bir bilsen nasıl severdim sen benim korkak güvensiz yarı masum hatta hesaplı öyle bir anıma rastladın kı hiç bilemezsin seni ne çok severdim ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim ne olur beni düşün arada sırada an ne olur beni göğsünde tüt dokunmadan
  2. Tripkolic ''Sevgilim'' Şarkısının Sözleri

Tripkolic ''Sevgilim'' Şarkısının Sözleri

tripkolic, sevgilim, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Gözgöze geldim ruhumu çektin al benim kalbim senindi sevgilim aşk buysa yaşıyorum dünümü karaladım nedendir bilmiyorum ben aşkı seviyorum sevdamı yaşıyorum kalbime yazıyorum gerek de duymuyorum dünüme bakmıyorum seninle dolu dolu ben mutlu oluyorum yanında titriyorum kolunda ölüyorum benim tek...
  3. Sevgilime Anlamlı Sözler

Sevgilime Anlamlı Sözler

Sevgilime Anlamlı Sözler arıyorum ve bu konuda sizinde güzel sözler önerisinde bulunmanızı rica ediyorum
  4. Sevgilime Aşk Mektubu

Sevgilime Aşk Mektubu

Sevgilime Aşk Mektubu yazmak istiyorum ve bu konuda sizinde yardımınıza ihtiyacım var bana örnek yada fikir verebilirmisiniz kızlar
  5. Sevgilime Aşk mesajları 2012

Sevgilime Aşk mesajları 2012

2012 Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgilime Aşk mesajları 2012 "Sevgilime en güzel aşk sözleri mesajları arıyorum" diyenler, işte sizler için sevgiliye söylenecek en güzel aşk dolu mesajlar ve sözler. Buyrun Melek'ler; Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat bu ya hepte seveceğim... Hani gözler vardır...

Sayfayı Paylaş