Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Kısa Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Kısa Sözler arıyorum güzel olsun kısa olsun bir o kadarda romantik olsun :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgilime Kısa Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Sevgilime Anlamlı Sözler

Sevgilime Anlamlı Sözler

Sevgilime Anlamlı Sözler arıyorum ve bu konuda sizinde güzel sözler önerisinde bulunmanızı rica ediyorum
  3. Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri istiyorum sevgilimin kalbini kırdım ondan özür dilemem gerekiyor ve onun için anlamı çok büyük olan özür sözleri bulamam lazım:S
  4. Kısa Mektup Sözleri

Kısa Mektup Sözleri

Mektup Sözleri Kısa Mektup Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden mektup sözleri isteyen misafirimize, yeni ve kısa mektup sözlerini aktarıyoruz. - Bu mektuplar tarihimiz sanmaki ölmeyeceğiz biz öldüğümüzde torunlarımıza aşkımızı öğreteceğiz - Her yazına Başlamadan önce Seni Seviyorum Yazışını özledim beyaz Sayfadaki teninin Kokusunu Özledim Birtanem Bir...
  5. sevgili için kısa mesajlar

sevgili için kısa mesajlar

Sevgilimle aram limoni,gönlünü almam lazım kızlar, yardım edin. Ona şöyle hoşuna gidecek, kalbini titretecek mesajlar yazmalıyım.Varmı bildikleriniz ?

Sayfayı Paylaş