Sevgilim'e...

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Sevgilim'e...
Bana sakın kızma biricik, başaramadım! Bu aşkı tek kalpte taşıyamadım..

Sakın suçlama kendini, bütün bu olanların suçlusu benim, çünkü hiçbir zaman güçlü bir insan olmayı başaramadım..

Çok düşündüm inan bana! Ve en sonunda bir gün sensiz ölmektense senin sevgilin olarak ölmek istedim.. Dilim son kez sana 'seni seviyorum' desin istedim..

Seni çok sevdim ben biliyor musun? Aklının alamayacağı, hayalinin yetemeyeceği kadar çok sevdim, her zaman da seveceğim.. Bu yolu seçtim çünkü başka hiçbir şeyin beni senden ayırmasına tahammül edemezdim..

Ancak ölüm ayırırdı beni senden, o ayırdı.. Hiçbir şey için üzülmüyorum inan bana, ve hiç te acı duymayacağım ölürken..

Tek üzüldüğüm sana bir daha seni ne çok sevdiğimi söylememek olacak, ama sen bileceksin değil mi sevgilim? Seni severek hayatımın sonlandığını ve gittiğim yerlerde de hep seni sevmeye devam edeceğimi bileceksin değil mi..?

Hiç unutma ne olur..

Sen; o her şeyin en iyisine, en güzeline layık insan, hep mutlu ol olur mu? Senin her zaman gülümsediğini görmek istiyorum gittiğim yerlerden..

Belki gelinlik giyemedim, saçıma duvak takamadım ama mutsuz değilim sevgilim.. İnan her şeye rağmen çok mutluydum seninle.. Pişman da değilim yaşadığımız hiçbir şeyden..

Bu satırları okurken neler hissedeceksin bilmiyorum ama yalvarırım benim için üzülme.. Sakın ağlama.. Senin gözyaşına dayanamam bilirsin.. Benim melek yüzlü sevgilim dilerim hayatın boyunca her zaman çok ama çok mutlu olursun.. Bundan böyle yanında olamayacak olsam da gökyüzünde seni koruyacak olan biri var unutma...

Cevap: Sevgilim'e...

Belki gelinlik giyemedim, saçıma duvak takamadım ama mutsuz değilim sevgilim.. İnan her şeye rağmen çok mutluydum seninle.. Pişman da değilim yaşadığımız hiçbir şeyden..

emeğine sağlık canım beniim

Cevap: Sevgilim'e...

Paylaşım için teşekkürler

Geri