Etiketler:
  1. ...

... Forum Okuru

sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında ... tarafından paylaşıldı.

Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona bu haksizligi yapamam ama bitecek eninde.sonunda demişti. işte iki yıldır bitmedi. iki yıl boyunca onunla hiç görüşmedi biliyorum. Normal arkadaş gibi konuştugü halde bitmedi. kız hala nasıl güvenip devam ediyor anlamiyorum. ve sevgilim neyi bekliyor onu da bilmiyorum. Söyledigim de sorun oluyo tartışıyoruz .s Sürekli benimle görüşüyor. Her an beni arıyor. Soğukluk yok bana bağını da biliyorum. sevdiğini de. Bende Onu çok seviyorum. ne yapmam gerek .s

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Biraz önce bu konuda yorum yapmıştım yeniden konu açmanıza gerek yok :)

sevgilimin sevgilisi.. yardim edin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgilimin sevgilisi

sevgilimin sevgilisi

sevgilimin ilgisini nasıl çekerim sevgilimin sevgilisi var birinin dikkatini nasıl çekersin eski sevgilisi var 3 senedir sevgilim olduğunu sandığım birinin baska biriylede beraber olduğunu onunlada hala görüştünü gelen telefon faturalarından öğrendim :(( sorduğumda o senden eski dedi yani hayatında o varken benimlede olmuş bırakıp gitmek istiyorum ama aynı işyerindeyiz işe ihtiyacım var...
  2. sevgilimin sevgilisi var

sevgilimin sevgilisi var

Sevgilimin sevgilisi var Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona...
  3. Yardim edin melekler :((

Yardim edin melekler :((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(((
  4. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.
  5. Sevgilimin sevgilisi var!

Sevgilimin sevgilisi var!

Kız kanser hastasiyken erkek arkadasimin da annesi kanserdi. Annesinin yanina onkoloji servisine gidip gelirken tanismislar. Ona destek olmus 4 yil once 4 yildir birlikteler tabi kiz iyilesti 1 sene once. Biz 2,5 ay once tanistik universitedeyiz ayni sinifta. Ortak arkadaslar sayesinde tanistik. Bende o da tutulduk böyle sanki çok seviyorum ama bu sorun böyle 2 aydır devam ediyor. Arıyor mesaj...

Sayfayı Paylaş